Usługi Elektryczne Marcin Dębek

Usługi elektryczne i wykonywanie prac ziemnych

Elektroinstalatorstwo
12-130 Rusek Wielki 51 warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
722 141 771
Usługi Elektryczne Marcin Dębek

Informacje

Opis działalności
Marcin Dębek jest właścicielem firmy, która świadczy usługi elektryczne. Działalność istnieje od 2010 roku, a jej siedziba mieści się w Rusku Wielkim na terenie województwa warmińsko- mazurskiego.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam w pełni zrozumieć i odpowiedzieć oczekiwania Klienta. Nasze usługi elektryczne realizowane są w terminie, przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Specjalizujemy się zarówno w pracach na wysokościach, jak i w instalacjach elektrycznych.

Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, jakim jest podnośnik koszowy. Pozwala to nam dotrzeć na wysokość nawet do 18 metrów. Pełna oferta obejmuje również usługi minikoparką. Wykonamy prace takie jak niwelacje terenu, czy wszelkie wykopy.
Oferujemy także usługi dotyczące budowy, montażu i serwisu instalacji elektrycznych. Serwisujemy:
- linie napowietrzne,
- linie kablowe,
- instalacje odgromowe,
- linie komunikacyjne.

Zajmujemy się też kompleksowymi pomiarami elektrycznymi, wycinką drzew oraz usuwaniem bocianich gniazd. Uzupełnieniem oferty jest naprawa dachów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Siedziba firmy mieści się w Rusku Wielkim. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń