SZYMEK Pphu Waldemar Szymański

Rozmawiamy biegle po rosyjsku i komunikatywnie po niemiecku

Działkowa 14, 12-100 Szczytno warmińsko-mazurskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
504 298 500
Adres korespondencyjny
Działkowa 14, 12-100 Szczytno warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Firma "Szymek" swoją siedzibę ma w Szczytnie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Przedsiębiorstwem zarządza Waldemar Szymański. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie wielu dziedzin motoryzacji. Oferujemy głównie pomoc drogową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Firma rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku i stale się rozwija. Przedsiębiorstwo powstało z pasji do motoryzacji, dlatego nie ograniczamy się w jednej dziedzinie. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Przez lata firma zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku, zdobywając tym samym zaufanie zadowolonych klientów.

Głównym profilem naszej działalności jest prowadzenie pomocy drogowej. Zajmujemy się transportem aut powypadkowych, całych, uszkodzonych na ternie kraju i całej Europy. Zwózki z miejsca wypadków, awarii. Samochody zastępcze. Skupujemy samochody powypadkowe, całe, do kasacji, złomowania. Wystawiamy zaświadczenia do wyrejestrowania. Awaryjne odpalanie samochodów, urządzeniem bezpiecznym dla elektroniki w samochodzie, wymiana kół itp. Współpracujemy z wieloma warsztatami i sklepami motoryzacyjnymi. Oferujemy do sprzedaży samochody, sprowadzone z Niemiec po opłatach. Transport maszyn rolniczych i małych ciągników. Wypożyczamy lawety, młode roczniki, oraz przyczepy wielozadaniowe z DMC 3500kg.

Ponadto:
- uruchamianie pojazdów
- elektronika pojazdowa
- mechanika samochodowa
- wymiana koła na miejscu
- całodobowo asisstance
- dowóz paliwa
- transport ładunków nietypowych
- elektromechanika samochodowa
- naprawy autoalarmów samochodowych

W zakresie mechaniki pojazdowej zajmujemy się: alternatorem, rozrusznikami, pompą wodną, skrzynią biegów, sprzęgłem, silnikiem, hydrauliką, wymianą tłumików, układem hamulcowym, rozrządem i układem wydechowym.

Zatrudnieni w firmie fachowcy naprawiają: silniki, skrzynie biegów, układy hamulcowe, zawieszenia, układy kierownicze, układy wydechowe.

Nasze atuty to terminowość, profesjonalizm i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe