Szymek PPHU Waldemar Szymański

Całodobowa pomoc drogowa

Pomoc drogowa
ul. Działkowa 14, 12-100 Szczytno warmińsko-mazurskie
(40 opinii) napisz opinię
Szymek PPHU Waldemar Szymański

Informacje

Opis działalności firmy Szymek PPHU Waldemar Szymański w Szczytno
Na rynku jako firma Szymek działamy od ponad 20 lat, a dokładnie od 1999 roku. Nasza siedziba znajduje się w Szczytnie, w województwie warmińsko-mazurskim. Właścicielem firmy jest Waldemar Szymański.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to usługi z zakresu pomocy drogowej, które świadczymy całodobowo. W ramach świadczonych usług zajmujemy się przede wszystkim holowaniem samochodów osobowych, dostawczych i terenowych. Holujemy też maszyny rolnicze i przyczepy kempingowe. Dodatkowo zapewniamy pomoc w uruchamianiu pojazdów.

Nasza oferta to także:
- transport ładunków nietypowych,
- dowóz paliwa,
- całodobowy assistance,
- wymiana koła na miejscu,
- mechanika samochodowa,
- elektronika pojazdowa.

Dodatkowo oferujemy naprawę autoalarmów samochodowych. W ofercie mamy naprawę drobnych usterek, także usterek w trasie. Zapewniamy też zwózki z miejsc wypadków.

Klienci mogą liczyć u nas na pomoc w zarejestrowaniu pojazdu, wyrejestrowaniu pojazdu i ze złomowaniu go. W naszym warsztacie samochodowym naprawiamy między innymi układy hamulcowe, kierownicze i wydechowe. Możemy naprawić zawieszenie, skrzynię biegów albo silników. Mamy całodobowy dostęp do części zamiennych, dlatego szybko i sprawnie możemy dokonać każdej naprawy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Szymek.
Zasięg działania
Firma Szymek PPHU Waldemar Szymański z lokalizacji: Szczytno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

(40 opinii) napisz opinię
A
Akiso67
Profesjonalna, kompleksowa pomoc drogowa. W razie potrzeby na pewno ponownie skorzystam z ich usług.
U
Uleczka995
Nie mieli problemu, żeby nawet w środku nocy szybko zjawić się na miejscu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za całą pomoc.
B
Bpeja
Najlepsza pomoc na drodze na jaką mogłem liczyć. Polecam tę firmę.
D
Domiqs
Profesjonaliści w swoim fachu. Potrafią dobrze zająć się autem.
E
Esetyla
Miałam problem z autem na drodze. Na całe szczęście mogłam liczyć na ich fachową pomoc.
D
Dekka67
Z mojej strony pełna satysfakcja. Ekipa szybko przyjechała i na szczęście udało jej się pomóc mi na miejscu.
W
Wiedzmin9672
Solidna, rzetelna firma. Nieoceniona pomoc na drodze. Polecam!
S
Sydymajapl
Profesjonalna pomoc na drodze. Panowie błyskawicznie zjawili się na miejscu i jeszcze szybciej mi pomogli. Jak najbardziej polecam.
L
Laguna
Świetni fachowcy, którzy wiedzą co robią. Zostawiłem im pełnomocnictwo do likwidacji szkody po tym jak miałem kolizje i wyciągnęli od ubezpieczyciela wiecej forsy niż mógłbym się spodziewać. Gorąco polecam.
S
strzelec
Bardzo solidna firma. Pomogli w Nowy Rok. Kompleksowa obsługa, gorąco polecam.
K
Klient
polecam usługi tej firmy
A
S
Agnieszka Sz
Pełen profesjonalizm. Dyspozycyjny, bardzo dba o klienta. Rzetelna firma.
Ł
S
Łukasz S
Super obsługa, polecam! :)
P
Piotrek
Miła obsługa, świetny kontakt, bardzo dobra pomoc w niestandardowych sytuacjach.
J
Joanna
Szef zakładu otwarty na klienta. Wysoka kultura osobista. Pełen profesjonalizm. Wysoka jakość usług. Polecam.
J
Joanna
Szef zakładu otwarty na klienta. Wysoka kultura osobista.Pełen profesjonalizm i wysoka jakość usług. Polecam.
J
Z
S
Jacek z Sandomierza.
Z pomocy pana Waldemara Szymańskiego korzystałem jadąc na wakacje. Trasa z gminy Rozogi do gminy Kętrzyn. Bardzo dobry fachowiec. Konkretny człowiek a do tego bardzo miły. Błyskawicznie udzielił nam pomocy. Polecam.
M
Małgosia
Faktycznie, warto. Jestem zadowolona zarówno z obsługi, jak również z ceny usługi. :)
J
Z
O
Jerzy Z Olsztyn
Bardzo Polecam profesjonalna obsługa.
M
Michał
Polecam.! Szybko i sprawnie.!
M
mietek
Szybko i tanio.
M
K
Milenka K
Wszystko ładnie, pięknie. Polecam.
A
Artur
Szybko i tanio.!
Z
zadowolona!
Firma godna Polecenia.!
K
Katarzyna
Najbardziej przystępna cena w Szczytnie.! POLECAM.!:)
A
Anna
Firma jak najbardziej Godna Polecenia.! Pełen profesjonalizm, szybka i miła obsługa, poza tym, jako jedyna firma w Szczytnie i okolicy ma najdłuższą lawetę ( pan Waldek przeciągnął ok 7m przyczepę cempingową). Rozsądna cena!!! Pozdrawiam.
S
Stasiak
Polecam.!
D
Dawid.K
Świetna firma, ludzkie podejście do klienta, bardzo dobra komunikacja z życzliwym właścicielem, cena przystępna. Szczerze Polecam.
Z
K
Z
Zadowolony klient ze Szczytna
Naprawdę Firma godna polecenia. Dziękuję.
M
Michał
Bardzo dziękuję za wykonanie solidnej roboty!
:
:)
Szymek z rana jak śmietana! Dzięki za pomoc!
M
Z
mieszkanka Zambrowa
Składam serdeczne podziękowania wspaniałemu człowiekowi jakim okazał się Pan Waldemar właściciel Firmy "Szymek" PPHU Waldemar Szymański. W dniu 09.10.2015 r. miałam wypadek samochodowy (nie z mojej winy) na trasie Szczytno - Olsztyn. W takiej chwili człowiek pozostawiony jest sam sobie, teraz to wiem. Dzwoniłam do różnych firm w okolicy bez rezultatu. Jedynie Pan Waldemar bez zbędnych pytań przybył na miejsce można rzec w w "sekundzie". Zorganizował transport i bezpiecznie dotarłam do domu. Wszystko poszło szybko i sprawnie. O nic nie musiałam się martwić. Pełny profesjonalizm.!!! Dzięki takim ludziom jak Pan Waldemar o wrażliwym sercu wraca nadzieja i wiara w ludzi. Będę mu wdzięczna do końca życia za udzieloną mi pomoc. Oby takich ludzi było jak najwięcej. Firma Pana Waldemara, jak najbardziej godna polecenia. Życzę wszystkiego dobrego, pozdrawiam. Mieszkanka Zambrowa tj. ok. 200 km od Olsztyna.
Z
J
:
Zadowolona ja! :)
Booooże! Firma cudo!!! Polecam!! :)
S
Sławomir
Naprawdę warto! Godna polecenia! Dzięki!
M
Mariusz
Witam. Firma jak najbardziej godna polecenia. Szybka Fachowa Pomoc ( trzeba było zabrać auto i camping i narzędzia ! ). Normalne stawki. Właściciel z ludzkim podejściem. Pozdrawiam.
D
S
Dorota S.
Polecam tę Firmę! Naprawdę warto. Cieszy mnie to, że właściciel ma dobre podejście do swoich Klientów. Ceni się takich Przedsiębiorców.
B
K
brat klienta
Jestem w szoku. Jest niedziela 6 września. Mój brat, który jest na wakacjach na mazurach dzwoni, że klocki mu się skończyły przy jednym kole, a tu trzeba wracać do domu. Myślę, marne szanse na naprawę auta dziś. Więc dzwonię do różnych pomocy drogowych w okolicy. Nikt nie odbiera telefonów. Zrezygnowany dzwonię do ostatniej pomocy w Szczytnie. Koleś odbiera, ale mówi, że jest w trasie służbowo. Po chwili oddzwania, że załatwił potrzebne klocki oraz mechanika, który je wymienił. Przypominam, że jest niedziela. Na prawdę wielkie podziękowania dla Pana Waldemara od brata i ode mnie za udzieloną pomoc. Na pewno będę polecać. ... Na kłopoty Waldemar...
K
Klient.
Polecam!
V
Vilma
Jestem z Litwy. Słabo znam język polski, ale bardzo chce podziękować Panu Waldemarowi. Mój Ojciec miał problem z autem w drodze, niedaleko Mikołajek, więc telefonicznie szukałam pomocy, wydzwaniałam po wielu firmach. I tylko jeden Pan Waldemar już przez telefon poradził co trzeba zrobić. Od razu szukał dla nas części i był gotów nawet wyjechać na przeciw. Jestem bardzo wdzięczna Panu Waldemarowi, jest człowiekiem bardzo odpowiedzialnym i profesjonalnym. Dziękuję Panu bardzo serdecznie! Z poważaniem Vilma Zalanskaite Klaipeda, Litwa
M
S
mieszkanka Szczytna
Szczerze polecam usługi oferowane przez Firmę Pana Waldemara Szymańskiego. Bardzo dobry kontakt, rzeczowe podejście do sprawy, solidność i perfekcja. Bardzo szybko i sprawnie zorganizował transport. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc, będę polecała dalej. Cieszę się, że mamy w mieście człowieka, któremu można zaufać. Życzę powodzenia.