Szymek PPHU Waldemar Szymański

Holowanie i naprawa aut

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. Działkowa 14, 12-100 Szczytno warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Szymek PPHU Waldemar Szymański

Informacje

Opis działalności firmy Szymek PPHU Waldemar Szymański w Szczytno
Jako firma Szymek na rynku funkcjonujemy już ponad 20 lat, a dokładnie od 1999 roku. Nasza siedziba mieści się w Szczytnie, w województwie warmińsko-mazurskim. Właścicielem firmy jest Waldemar Szymański.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach z zakresu pomocy drogowej, które świadczymy w szerokim zakresie i całodobowo. Zajmujemy się między innymi holowaniem samochodów terenowych, dostawczych i osobowych. Podejmujemy się holowania przyczep kempingowych i maszyn rolniczych. W razie potrzeby pomagamy uruchomić pojazd.

Nasza oferta to też:
- mechanika samochodowa,
- całodobowy assistance,
- transport ładunków nietypowych,
- elektronika pojazdowa,
- wymiana koła na miejscy,
- dowóz paliwa.

Mamy spore doświadczenie w naprawie samochodowych autoalarmów. W ramach świadczonych usług naprawiamy na miejscu drobne usterki, a w razie konieczności możemy odholować pojazd do naszego warsztatu. Zapewniamy także zwózki z miejsc wypadków.

Zapewniamy fachową pomoc w zarejestrowaniu lub wyrejestrowaniu pojazdu oraz w czasie złomowania. W prowadzonym przez nas warsztacie samochodowym naprawiamy między innymi układy wydechowe, kierownicze i hamulcowe. Jesteśmy w stanie naprawić silnik, skrzynię biegów lub zawieszenie. Posiadamy całodobowy dostęp do części zamiennych, dzięki czemu szybko i sprawnie możemy przeprowadzić każdą naprawę.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Szymek.
Zasięg działania
Firma Szymek PPHU Waldemar Szymański z lokalizacji: Szczytno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń