Oskar Rozlewnia gazu płynnego, stacja autogazu

Sprzedaż węgla, ekogroszku i pelletu

Brykiety i węgiel drzewny
ul. Krzywa 1, 12-100 Szczytno warmińsko-mazurskie
Poniedziałek 06:30 - 21:00
Wtorek 06:30 - 21:00
Środa 06:30 - 21:00
Czwartek 06:30 - 21:00
Piątek 06:30 - 21:00
Sobota 06:30 - 21:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(89) 624 94 94
Może cię zainteresować
Oskar Rozlewnia gazu płynnego, stacja autogazu

Informacje

Opis działalności
Grzegorz Kuś jest właścicielem firmy Oskar, która znajduje się w Szczytnie, w województwie warmińsko -mazurskim. Działamy na rynku od 1991 roku i sprzedajemy różnego rodzaju materiały opałowe w ilościach detalicznych oraz hurtowych. Część naszych produktów jest ekologiczna. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Wybór materiałów opałowych nie jest łatwy ze względu na wysokie ceny węgla, czy innych palących się surowców. Nasi Klienci szukają produktów, które w niskiej cenie ogrzeją całe mieszkanie, będą ekonomiczne i wydajne. W asortymencie firmy Oskar znajduje się węgiel opałowy, który ma wysoką wartość kaloryczną, dzięki czemu z niewielkiej ilości produktu możecie Państwo ogrzać mieszkanie za niewielką cenę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że opłata za produkt powinna iść w parze z wartością opałową węgla i że każdy Klient szuka artykułów, które wytworzą jak największą energię w przystępnej cenie. Kupując nasz węgiel, otrzymujecie Państwo świadectwo jakości, więc macie pewność, że pozyskujecie sprawdzony materiał. Węgiel jest sprzedawany w workach 25 kg i luzem. Zapewniamy transport materiału za pomocą własnych pojazdów o ładowności od 0,5 do 24 ton.

W naszej sprzedaży znajduje się:
- orzech,
- kostka,
- koks,
- brykiet drzewny,
- ekogroszek,
- pellet drzewny,
- pellet liściasty,
- pellet Ikea.

W naszym asortymencie znajduje się także doskonały, ekologiczny brykiet drzewny, który jest produkowany z trocin drzew brzozy i nie posiada w swoim składzie środków wiążących. Wyróżnia go wysoka kaloryczność, przy jednoczesnym długim czasie spalania. Jego główne zalety to niska wilgotność,wysoka wydajność, a także niewielka zawartość popiołu. Brykiet jest czysty podczas składowania i spalania. Można go używać w kominkach bez obawy o zbyt duże brudzenie. Podczas użytkownika brykiet pozostawia niewielkie ilości sadzy i smolistej żywicy.

Rodzaj surowca opałowego najlepiej dobierać do rodzaju pieca zamontowanego w lokalu. Służymy fachowym doradztwem podczas kupna.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Oskar ze Szczytna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
R
Robur
Jeżeli szukacie sprzedawcy, który nie oszuka was na sprzedaży węgla, to polecam firmę Oskar. Prawdziwy materiał opałowy, który dobrze się pali i nie trzeba dorzucać dużo, żeby w mieszkaniu było ciepło.
M
Maksymilian
Polecam ich produkty opałowe. Można tu wybrać surowiec do każdego rodzaju pieca. Koks i orzech mają doskonałe parametry opałowe. Wiemy, że nie kupujemy kota w worku, bo każdy artykuł ma podpisane dokumenty w zakresie jakości. To, co na papierze zgadza się ze stanem faktycznym węgla.
G
Grzesiek
Kupuję od nich węgiel już trzeci rok. Doskonale się pali i nie zatyka tak komina. Jest naprawdę wysoko kaloryczny, ponieważ już niewielka ilość wystarczy, żeby ogrzać mieszkanie. Ceny są przystępne, a produkt ma papiery, które potwierdzają jego jakość.