Oskar Rozlewnia gazu płynnego, stacja autogazu

Sprzedaż węgla, ekogroszku i pelletu

Brykiety i węgiel drzewny
ul. Krzywa 1, 12-100 Szczytno warmińsko-mazurskie
Poniedziałek 06:30 - 21:00
Wtorek 06:30 - 21:00
Środa 06:30 - 21:00
Czwartek 06:30 - 21:00
Piątek 06:30 - 21:00
Sobota 06:30 - 21:00
Niedziela Zamknięte
(7 opinii) napisz opinię
Może cię zainteresować
Oskar Rozlewnia gazu płynnego, stacja autogazu

Informacje

Opis działalności
Grzegorz Kuś jest właścicielem firmy Oskar, która znajduje się w Szczytnie, w województwie warmińsko -mazurskim. Działamy na rynku od 1991 roku i sprzedajemy różnego rodzaju materiały opałowe w ilościach detalicznych oraz hurtowych. Część naszych produktów jest ekologiczna. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Wybór materiałów opałowych nie jest łatwy ze względu na wysokie ceny węgla, czy innych palących się surowców. Nasi Klienci szukają produktów, które w niskiej cenie ogrzeją całe mieszkanie, będą ekonomiczne i wydajne. W asortymencie firmy Oskar znajduje się węgiel opałowy, który ma wysoką wartość kaloryczną, dzięki czemu z niewielkiej ilości produktu możecie Państwo ogrzać mieszkanie za niewielką cenę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że opłata za produkt powinna iść w parze z wartością opałową węgla i że każdy Klient szuka artykułów, które wytworzą jak największą energię w przystępnej cenie. Kupując nasz węgiel, otrzymujecie Państwo świadectwo jakości, więc macie pewność, że pozyskujecie sprawdzony materiał. Węgiel jest sprzedawany w workach 25 kg i luzem. Zapewniamy transport materiału za pomocą własnych pojazdów o ładowności od 0,5 do 24 ton.

W naszej sprzedaży znajduje się:
- orzech,
- kostka,
- koks,
- brykiet drzewny,
- ekogroszek,
- pellet drzewny,
- pellet liściasty,
- pellet Ikea.

W naszym asortymencie znajduje się także doskonały, ekologiczny brykiet drzewny, który jest produkowany z trocin drzew brzozy i nie posiada w swoim składzie środków wiążących. Wyróżnia go wysoka kaloryczność, przy jednoczesnym długim czasie spalania. Jego główne zalety to niska wilgotność, wysoka wydajność, a także niewielka zawartość popiołu. Brykiet jest czysty podczas składowania i spalania. Można go używać w kominkach bez obawy o zbyt duże brudzenie. Podczas użytkownika brykiet pozostawia niewielkie ilości sadzy i smolistej żywicy.

Rodzaj surowca opałowego najlepiej dobierać do rodzaju pieca zamontowanego w lokalu. Służymy fachowym doradztwem podczas kupna.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Oskar ze Szczytna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
K
Kuba
Polecam ich brykiet drzewny. Ekologiczny i ekonomiczny, dobrze się pali i nie jest wilgotny.
C
Cezary
Porządny pellet drzewny, którym można ogrzać cały dom. Nie dymi się, nie brudzi mi pieca i kosztuje nie wiele.
K
Krzysiek
Bardzo dobrze współpracuje mi się z firmą Oskar. Dowożą mi co jakiś czas ustaloną ilość węgla. Nie płacę dużo za transport. Sam węgiel to dobra klasa produktu, nie jest oszukany i ma certyfikat jakości.
M
Małgorzata
Polecam ich za jakość węgla, ale również za możliwość szybkiego transportu większej ilości do Klienta.
R
Robur
Jeżeli szukacie sprzedawcy, który nie oszuka was na sprzedaży węgla, to polecam firmę Oskar. Prawdziwy materiał opałowy, który dobrze się pali i nie trzeba dorzucać dużo, żeby w mieszkaniu było ciepło.
M
Maksymilian
Polecam ich produkty opałowe. Można tu wybrać surowiec do każdego rodzaju pieca. Koks i orzech mają doskonałe parametry opałowe. Wiemy, że nie kupujemy kota w worku, bo każdy artykuł ma podpisane dokumenty w zakresie jakości. To, co na papierze zgadza się ze stanem faktycznym węgla.
G
Grzesiek
Kupuję od nich węgiel już trzeci rok. Doskonale się pali i nie zatyka tak komina. Jest naprawdę wysoko kaloryczny, ponieważ już niewielka ilość wystarczy, żeby ogrzać mieszkanie. Ceny są przystępne, a produkt ma papiery, które potwierdzają jego jakość.