Oskar Rozlewnia gazu płynnego, stacja autogazu

Opał ekologiczny

Materiały opałowe
ul. Krzywa 1, 12-100 Szczytno warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(89) 624 94 94
Oskar Rozlewnia gazu płynnego, stacja autogazu

Informacje

Opis działalności
Oskar to firma ze Szczytna, które znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Jej właścicielem jest Grzegorz Kuś. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo materiały opałowe wysokiej klasy. Nasze produkty zapewniają ekonomiczny oraz ekologiczny opał w całym lokalu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Firma Oskar dostarcza Państwu różnego rodzaju materiały opałowe, o wysokiej kaloryczności, które długo się palą, a ich parametry są jasno opisane na dołączonych dokumentach sprzedaży. Każdy Klient chce otrzymać surowiec, którym zdoła ogrzać swoje mieszkanie w przystępnej cenie. W naszym asortymencie znajdują się różne produkty dostosowane do wszelakich rodzajów pieców. Oferujemy między innymi:
- pellet z trocin iglastych,
- pellet liściasty,
- węgiel kamienny,
- ekogroszek,
- brykiet drzewny.

Oferujemy Pellet Ikea, który jest czysty i ma świetne parametry spalania. W sprzedaży otrzymujecie Państwo Certyfikat Jakości, który potwierdza, że produkt jest ekologiczny. Powstał na bazie trocin iglastych drzew, które zostają oczyszczone, a następnie suszone, dzięki czemu nabierają doskonałych właściwości opałowych. Wysoka kaloryczność, a także niska zawartość siarki i popiołu to jedne z głównych atutów tego pelletu. Z tego źródła opału korzysta coraz więcej krajów europejskich.

Pellet liściasty sprzedajemy w postaci granulek o średnicy 6 mm. Materiał opałowy został wytworzony z trocin stolarskich brzozy. Można go używać przede wszystkim w piecach centralnego ogrzewania z automatycznym podajnikiem. Pellet liściasty pali się przez długi czas i można go kupić w opakowaniu 18 kg. W jego skład wchodzą jedynie czyste trociny, bez kory i bez innych chemicznych substancji. Podczas spalania, nie wydziela dużej ilości dwutlenku węgla do atmosfery, dzięki czemu jest ekologiczny. Pellet wyróżnia się też niską wilgotnością oraz znikomą ilością popiołu.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Oskar ze Szczytna, a także na naszą stronę internetową, w celu uzyskania większej ilości informacji na temat materiałów opałowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń