Mg System Grunwald Marcin

Profesjonalne wykonawstwo instalacji alarmowych.

Instalacja systemów alarmowych
12-130 Tylkowo 38 warmińsko-mazurskie
(5 opinii) napisz opinię
Mg System Grunwald Marcin

Informacje

Opis działalności
Właścicielem firmy MG System jest Marcin Grunwald. Nasza siedziba znajduje się w Tylkowie, w województwie warmińsko-mazurskim. Tworzymy instalacje systemów alarmowych na rzecz naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest tworzenie oraz montaż instalacji alarmowych, które maja na celu znacząco zwiększyć bezpieczeństwo naszych Klientów. Działamy przede wszystkim na terenie Warmii, Mazur oraz północnego Mazowsza. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dokładne świadczenie usług.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Posiadają oni spore doświadczenie w zawodzie, dzięki czemu mogą dokładnie wykonywać swoje zadania. Korzystają wyłącznie z profesjonalnych narzędzi. Jesteśmy precyzyjni oraz sumienni, a także służymy fachowym doradztwem, dzięki czemu Klienci nie boją nam się zaufać.

W naszej ofercie znaleźć można:
- montaż systemów alarmowych,
- zakładanie telewizji przemysłowej,
- montaż domofonów i wideodomofonów,
- pomiary i instalacje elektryczne,
- automatyka budynkowa,
- inteligentny dom.

Ponadto zajmujemy się tworzeniem instalacji fotowoltaicznych, które zapewniają ekologiczne źródło energii odnawialnej. Wykonujemy także modernizację wszelkich instalacji elektrycznych i alarmowych, dzięki czemu będą one w pełni funkcjonalne i zapewnią zupełne bezpieczeństwo.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, jak również zapraszamy do skorzystania z oferty firmy MG System.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach i powiatach:
warmińsko-mazurskie, przasnyski, Grudziądz, sztumski, mławski, żuromiński, grajewski, Suwałki, ostrołęcki, nowodworski, malborski, suwalski, grudziądzki, kwidzyński, Ostrołęka, kolneński, augustowski, brodnicki

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
J
Jacek
Skorzystałem z ich oferty nabyłem tam system alarmowy. Muszę przyznać, że jestem zadowolony.
Ł
Łucja
Polecam każdemu, dla kogo bezpieczeństwo nie jest obojętne. Firma MG System oferuje sprawdzone rozwiązania w tym zakresie.
K
Karina
Posiadają spore doświadczenie i oferują dzięki temu wysokiej jakości produkty automatyki budynkowej.
B
Bartek
Posiadają naprawdę wiele rodzajów systemów alarmowych czy kamer. Zdecydowanie warto im zaufać w tym zakresie, gdyż widać, że wiedzą co robią.
J
Janek
Oferują najlepsze rozwiązania w zakresie systemów alarmowych. Teraz czuję się znacznie bezpieczniej we własnym domu, dzięki ich produktom.