Madar Hurtownia Spożywcza

Hurtownia artykułów spożywczych.

Hurtownie spożywcze
ul. Przemysłowa 7, 11-600 Węgorzewo warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Madar Hurtownia Spożywcza

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy hurtownią artykułów spożywczych o nazwie Madar. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Węgorzewo, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.
Produkty i usługi
Działamy pod szyldem MaDar już od wielu lat, oferując odbiorcom produkty spożywcze najwyższej jakości. Oferujemy zawsze świeże towary, sprowadzane wyłącznie od zaufanych producentów. Uważnie śledzimy tendencje i trendy na rynku spożywczym i wciąż poszerzamy naszą ofertę, dążąc do tego, by każdy z Klientów odnalazł w niej interesujące go artykuły.

Jako hurtownia możemy zapewnić Państwu wyjątkowo atrakcyjna ofertę cenową. Serdecznie zapraszamy do stałej współpracy sklepy spożywcze, restauracje oraz innych odbiorców. Jesteśmy w przekonani, że docenią Państwo wyśmienity smak i wysoką jakość oferowanych przez nas artykułów. Gwarantujemy pełne zadowolenie oraz najwyższe możliwe standardy w zakresie obsługi.

Wiadome jest, że nabiał i różnego rodzaju wyroby mleczne są jednymi z najzdrowszych, pełnych witamin i związków odżywczych, produktów spożywczych. Z tego względu posiadamy szeroki wybór produktów mlecznych. Są to artykuły spożywcze pochodzące od sprawdzonych producentów, wytwarzane zgodnie z tradycyjnymi recepturami.

W ciągłej sprzedaży posiadamy między innymi:
- makaron i różnego rodzaju kasze,
- przetwory i konserwy mięsne,
- przetwory i konserwy rybne,
- nabiał i przetwory mleczne,
- różne rodzaje mąki,
- cukier i przyprawy.

Osobiście ręczymy za wysoką jakość oraz świeżość sprzedawanych przez nas artykułów spożywczych. Wszystkie dostępne w naszej hurtowni produkty posiadają wszelkie niezbędne atesty, certyfikaty i inne dokumenty dopuszczające ich obrót na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Zapraszamy do degustacji oraz zakupu oferowanych przez nas produktów spożywczych!

Zachęcamy do zrobienia zakupów w hurtowni spożywczej Madar w Węgorzewie!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń