Żwir-Kop Garby Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Żwir-Kop Garby Sp. z o.o.


63-023 Garby 22, woj. wielkopolskie
adres korespondencyjny
 1. poniedziałek:
  06:00 - 17:00
 2. wtorek:
  06:00 - 17:00
 3. środa:
  06:00 - 17:00
 4. czwartek:
  06:00 - 17:00
 5. piątek:
  06:00 - 17:00
 6. sobota:
  06:00 - 13:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Żwirownia „Żwir-Kop”, znajdująca się w miejscowości Garby niedaleko Środy Wielkopolskiej, już od wielu lat zajmuje się wydobywaniem kruszywa za pomocą koparki ssącej czy pogłębiarki.

O nas

Firma ŻWIR-KOP oferuje również usługi wydobycia kruszyw za pomocą refulera (koparki ssącej, pogłębiarki) własnej produkcji o wydajności 400 - 500 m3/h pulpy, 90 - 120 t/h. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowanym personelem w eksploatacji kruszyw naturalnych.Odwadniacze Taśmowe


Parametry odwadniacza

Odwadniacz taśmowy przeznaczony jest do odwadniania piasku i żwiru z pulpy piaskowej oraz usunięcia zanieczyszczeń organicznych.
Istnieje możliwość współpracy odwadniacza z sortownią.

Nasi główni klienci

Odwadniacze Taśmowe


Parametry odwadniacza

Odwadniacz taśmowy przeznaczony jest do odwadniania piasku i żwiru z pulpy piaskowej oraz usunięcia zanieczyszczeń organicznych.
Istnieje możliwość współpracy odwadniacza z sortownią.

Marki i specjalizacje

Kruszywa takie jak kamień czy piasek

W ten sposób uzyskujemy różnego rodzaju kruszywa naturalne, takie jak kamień czy piasek, w tym piasek suszony, żwir kwarcowych, pospółkę, grys czy inne materiały budowlane i materiały kamienne.

Za wszystkie nasze usługi, związane na ogół z wydobywaniem i transportem kruszywa, odpowiada przeszkolony i doświadczony personel, który wykorzystuje całą swoją wiedzę do każdego zlecenia.

Produkty i usługi

Nasza żwirownia może Państwu zaproponować takie kruszywa jak:
- materiały kamienne,
- kamień,
- żwir,
- piasek,
- pospółka,
- grys,
- piasek suszony,
- żwir kwarcowy,
- i inne.

Jesteśmy przekonani, że nasze indywidualne podejście do każdego z Klientów, oraz wysoka jakość produktów, sprawiają że jesteśmy firmą godną zaufania, z którą warto nawiązać nawet długą współpracę.

Chętnie obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych – większe bądź mniejsze przedsiębiorstwa. Niezależnie od wielkości zamówienia, zawsze możecie być Państwo pewni, że kruszywa jakie do Was trafiają, są najwyższej próby.

Nasza firma działa w stu procentach kompleksowo. Proces rozpoczynamy od wydobycia kruszywa, a kończymy na dostarczeniu go pod wskazany nam przez Klienta adres.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami? Przede wszystkim dlatego, iż zawsze dążymy do pełnego zadowolenia Klienta. Cechuje nas fachowość, rzetelność, oraz dotrzymywanie terminów ustalonych już na początku współpracy z Klientem.

Serdecznie zapraszamy!
ŻWIROWNIA – GARBY, ŚRODA WIELKOPOLSKA
Żwirownia „Żwir-Kop”, znajdująca się w miejscowości Garby niedaleko Środy Wielkopolskiej, już od wielu lat zajmuje się wydobywaniem kruszywa za pomocą koparki oraz pogłębiarki ssącej.
KRUSZYWA TAKIE JAK KAMIEŃ CZY PIASEK
W ten sposób uzyskujemy różnego rodzaju kruszywa naturalne, takie jak, kamień 2-8, 8-16, 16-32, pospółkę, oraz piasek sortowany, na który posiadamy certyfikaty.

Za wszystkie nasze usługi, związane na ogół z wydobywaniem i transportem kruszywa, odpowiada przeszkolony i doświadczony personel, który wykorzystuje całą swoją wiedzę do każdego zlecenia

Certyfikaty

ŻWIROWNIA – GARBY, ŚRODA WIELKOPOLSKA Żwirownia „Żwir-Kop”, znajdująca się w miejscowości Garby niedaleko Środy Wielkopolskiej, już od wielu lat zajmuje się wydobywaniem kruszywa za pomocą koparki oraz pogłębiarki ssącej. KRUSZYWA TAKIE JAK KAMIEŃ CZY PIASEK W ten sposób uzyskujemy różnego rodzaju kruszywa naturalne, takie jak, kamień 2-8, 8-16, 16-32, pospółkę, oraz piasek sortowany, na który posiadamy certyfikaty. Za wszystkie nasze usługi,związane na ogół z wydobywaniem i transportem kruszyw
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
63-023 Garby 22, woj. wielkopolskie