Foresto Waldemar Moroz

Montaż drewnianych i linowych parków zabaw

Projektowanie i montaż placów zabaw
os. Piastowskie 23, 63-000 Środa Wielkopolska wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
609 070 077
Adres korespondencyjny
os. Piastowskie 23, 63-000 Środa Wielkopolska wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Waldemar Moroz. Jestem właścicielem firmy Foresto. Zajmuję się produkcją bezpiecznych placów zabaw dla dzieci. Siedziba mojego zakładu znajduje się w Środzie Wielkopolskiej. Swoje usługi świadczę już od 1993 roku.
Produkty i usługi
Szczęście dziecka jest dla nas istotne. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zorganizowanie najmłodszym dobrej zabawy. Produkując place zabaw, staramy się, aby jak najlepiej wpływały one na rozwój kreatywności dziecka. Nasza firma gwarantuje Państwu ciekawe kreacje.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do administratorów obiektów publicznych. Nasze parki od lat goszczą na osiedlach mieszkaniowych oraz w parkach rozrywki. Wykonywane przez nas place są w pełni bezpieczne dla dziecka. Odpowiadamy na nawet najtrudniejsze zlecenia. Budujemy ogromne parki linowe i przeróżne zestawy do zabawy dla najmłodszych i nieco starszych dzieci.

Korzystając z naszej firmy, mają Państwo możliwość zrealizowania takich prac jak:

- Street Workout Park,
- Mini Parki linowe,
- siłownie plenerowe,
- zestawy tematycznych placów zabaw.

Galerię zrealizowanych przez nas prac znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, bądź do odwiedzenia siedziby naszego zakładu w Środzie Wielkopolskiej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń