Elbud Bartosik Robert Bartosik

Hale targów i wystaw
ul. Paderewskiego 6, 63-000 Środa Wielkopolska wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
607 094 807
Adres korespondencyjny
ul. Paderewskiego 6, 63-000 Środa Wielkopolska wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Budowa stanowisk targowych - ELBUD BARTOSIK Przed Tobą targi branżowe, a może ważne dla rozwoju Twojej firmy wydarzenie? Zdobyć zainteresowanie potencjalnych klientów, zwiększyć rozpoznawalność marki, czy zadbać o jej pozytywny wizerunek? Przyciągające wzrok, dobrze przemyślane i oryginalne stoisko targowe to pierwszy, ale bardzo ważny krok w tę stronę!
Produkty i usługi
Zabudowa wystawiennicza

Stanowisko targowe, które wyróżni się na tle innych, powinno spełnić pewne kryteria. Musi być prawidłowo skonstruowane, stabilne i w 100% bezpieczne. Oprócz tego oczywiście funkcjonalne i estetyczne.

Nasze stanowiska tworzymy głównie z drewna. Ów materiał jest bardzo trwały, dzięki czemu stanowisko będzie dobrze prezentować się nawet po wielu, wielu wystawach i targach. Co więcej, drewno można obrabiać w dowolny sposób, a co za tym idzie, stworzyć różnego typu konstrukcje.

W zależności od potrzeb klienta, rodzaju usług, które świadczy i wielkości prezentowanych produktów, oferujemy stanowiska wielkogabarytowe piętrowe, jak i mniejsze, jednopoziomowe.

Każdą część stoiska odpowiednio wykańczamy. Malujemy, laminujemy, nadajemy elementom konstrukcji wysoki połysk – wszystko zależy od projektu i preferencji klienta.

Nagłośnienie czy oświetlenie stanowiska to kolejna z kwestii, na którą warto zwrócić uwagę. Z pewnością rzucające się w oczy oświetlenie, czy wpadająca w ucho muzyka, wzbudzą zainteresowanie przechodniów. Oczywiście zajmujemy się również montażem instalacji elektrycznych.

Dysponujemy odpowiednio wyposażonym warsztatem. Narzędzia i maszyny: piły formatowe, okleiniarki, frezarki, pilarki, wyrzynarki, szlifierki i inne umożliwiają nam dopracowanie konstrukcji w najdrobniejszym szczególe.

Wciąż poszerzane umiejętności naszych stolarzy i monterów są gwarancją sprawnej i profesjonalnej realizacji każdego z zamówień. Zapraszamy do współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń