Homag Polska Sp. z o.o.

Produkcja, montaż i serwis urządzeń przeznaczonych do obróbki drewna

ul. Prądzyńskiego 24, 63-000 Środa Wielkopolska wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Homag Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Homag Polska to spółka z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej. Działa od 1999 roku dostarczając rozwiązania lidera wśród producentów sprzętu do obróbki drewna, czyli firmy Homag. Produkuje ona pojedyncze urządzenia i całe systemy od 1960 roku.
Produkty i usługi
Obróbka drewna, w zależności od branży, wymaga zastosowania różnych urządzeń. Maszyny dostosowane do wymagań klientów dostarcza od lat firma Homag Polska. Przedsiębiorstwo dysponuje pojedynczymi urządzeniami, takimi jak:
-frezarki,
-pilarki,
-okleiniarki,
-szlifierki.

Ponadto buduje całe ciągi technologiczne, takie jak centra obróbki sterowane komputerowo. Maszyny CNC gwarantują szybką i dokładną produkcję, a pracownicy Homag Polska zajmują się nie tylko ich montażem, ale również programowaniem i serwisem. Naprawa obejmuje wszystkie dostarczane przez przedsiębiorstwo urządzenia. Można wśród nich wymienić nie tylko te przeznaczone do obróbki drewna, ale również instalacje magazynowe. Przykładem nowoczesnych rozwiązań w tym zakresie są magazyny powierzchniowe. Ponadto firma ma w swojej ofercie takie rozwiązania jak maszyny do obróbki długich i cienkich elementów, obróbki szerokich powierzchni i wytwarzania domków drewnianych. Ofertę uzupełniają heblarki, maszyny do wiercenia i urządzenia do osadzania okuć.

Pełną ofertę przygotowaną przez Homag Polska można znaleźć na stronie internetowej. Pytania dotyczące urządzeń i serwisu najlepiej kierować na podany adres e-mailowy albo telefonicznie.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń