Zbigniew Sut Usługi Transportowe

Przewozy autokarowe, przewozy busami osób, transport krajowy i międzynarodowy.

Transport samochodowy
ul. Stanisława Mikołajczyka 13, 63-000 Środa Wielkopolska wielkopolskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 715 909
602715909
biuro@sutrans.pl
668011536
612856719
612856719
Zbigniew Sut Usługi Transportowe

Informacje

O nas
przewozy pasażerskie, autokarowe, kraj i zagranica, wynajem autobusów i busów

Firma "Sutrans" istnieje od 1993 roku, specjalizuje się w przewozach krajowych i zagranicznych. Dysponujemy nowymi (z 2009, 2010 roku) wysokiej klasy pojazdami marki Mercedes-Benz.
Opis działalności
Przewozy pasażerskie, autokarowe, wynajem autobusów, autokarów, busów. Przewozy osób, wycieczek, przewozy pracownicze, transfery z lotniska, obsługa wycieczek, szkół, biur turystycznych, klubów sportowych, kościołów, ambasad, klientów indywidualnych - wesela, pogrzeby, imprezy okolicznościowe. Firma "Sutrans" istnieje od 1993 roku, specjalizuje się w przewozach krajowych i zagranicznych. Dysponujemy nowymi (z 2009, 2010 roku) wysokiej klasy pojazdami marki Mercedes-Benz.
Produkty i usługi
Firma Sutrans zajmuje się organizacją przewozów autokarowych - zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W swojej flocie posiadamy nowoczesne pojazdy renomowanych producentów (m.in. MAN i Mercedes). Doświadczenie wypracowane przez ponad 20-letnią obecność na rynku pozwoliło nam zyskać wielu zadowolonych klientów.

W szerokiej ofercie znajdują się m.in. przewozy dzieci. Mamy świadomość, iż rodzice, wysyłając swoje pociechy na ferie lub kolonie, chcą mieć pewność, że podróż będzie w pełni bezpieczna. Dlatego sprawność techniczna pojazdów to absolutny priorytet naszych działań.

W zakres świadczonych usług wchodzi także obsługa biur turystycznych. Stale współpracujemy z organizatorami różnego rodzaju wycieczek, dbając o to, by ich klienci w komfortowych warunkach dotarli do celu podróży.

Na życzenie firm organizujemy także przewóz pracowników. Przedsiębiorstwa działające w centrum dużego miasta chcą często ułatwić zatrudnionym osobom dojazd z innych, mniejszych miejscowości. Idealną opcją jest wtedy wynajęcie autobusu, który przejedzie o odpowiedniej godzinie po wyznaczonej trasie i punktualnie dowiezie personel do miejsca zatrudnienia.

W ofercie firmy jest także obsługa imprez okolicznościowych. Organizujesz wesele i chcesz, aby Twoi goście nie mieli problemów z powrotem do domu w środku nocy? Wynajęcie jednego z naszych pojazdów wraz z kierowcą jest najlepszym rozwiązaniem.

Podobną usługą jest obsługa bankietów – przetransportujemy gości z punktu A do punktu B, a w razie potrzeby zatrzymamy się na przystankach pośrednich.

Jeśli szukasz pewnego partnera do organizacji przewozów pasażerskich, to Sutrans jest właśnie takim podmiotem. Nasze usługi świadczymy w pełni profesjonalnie, dbając o każdego klienta. Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Marki i specjalizacje
- Przewozy autokarowe
- Wynajem autokarów
- Wynajem busów
- Transfer na lotnisko
- Wyjazdy integracyjne
- Imprezy okolicznościowe
- Obsługa bankietów
- Wycieczki szkolne
- Przewozy pracownicze
- Wyjazdy firmowe
- Imprezy o charakterze dyplomatycznym
- Obsługa biur turystycznych
- Obsługa przedszkoli (wycieczki, kolonie, obozy, wyjazdy do kina, na basen)
- Mercedes Benz Medio (30+1)
- Mercedes Benz 518 (20+1)
- Mercedes Benz 319 (8+1)
- Mercedes Benz 518 (21+1)
Certyfikaty
Posiadamy wszelkie licencje i certyfikaty kompetencji zawodowych uprawniające do świadczenia usług transportowych na terenie kraju i zagranicą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
jarociński, kościański, nowotomyski, obornicki, pleszewski, Poznań, rawicki, śremski, wrzesiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń