Kancelaria Odszkodowawcza Merces Justyna Zielińska

Doświadczenie i rzetelność, które gwarantują najwyższe odszkodowania

Odszkodowania
ul. Witosa 16, 61-817 Środa Wielkopolska wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Kancelaria Odszkodowawcza Merces Justyna Zielińska

Informacje

Opis działalności
Firma Marces została założona w 2012 roku w Poznaniu. Świadczy usługi z zakresu odszkodowań i windykacji. Osobą decyzyjną jest właścicielka, Justyna Zielińska. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Kancelaria Odszkodowawcza Merces świadczy szerokie spektrum usług związanych z dochodzeniem zaległych należności. Klienci kancelarii mogą liczyć na kompleksową obsługę całego procesu windykacyjnego na windykacji polubownej (przed sądowej) począwszy, a na windykacji egzekucyjnej skończywszy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zachowanie poprawnych relacji z Państwa dłużnikami. Nasze działania prowadzone są z wykorzystaniem i w oparciu o najbardziej efektywne techniki psychologiczne. Działamy zawsze w zgodzie z obowiązującym prawem, poszanowaniem zasad współżycia społecznego. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, angażując całą naszą wiedzę i doświadczenie i dobierając najbardziej efektywne środki działania.


Kancelaria zajmuje się:
- odszkodowaniami
- windykacją
- roszczeniami powypadkowymi
- likwidacją szkód
- dochodzeniami odszkodowań z polis OCw rolnictwie, za błędy medyczne,
- odzyskiwaniem odszkodowań
- odszkodowaniem za szkody komunikacyjne
- pomocą prawną przy odszkodowaniu za nieszczęśliwy wypadek,

Na każdym z tych etapów skutecznie pomożemy odzyskać zaległe należności. Oprócz tego prowadzimy również działania prewencyjne, które pozwalają na uniknięcie powstania zaległości. Takie działania bardzo skutecznie dyscyplinują kontrahentów przy jednoczesnym zachowaniu jak najlepszych relacji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej kancelarii. Zapraszamy do korzystania ze specjalistycznych usług kancelarii Merces.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kuba
Udało się wywalczyć z ich pomocą odszkodowanie mimo, że od wypadku minęło 11 lat.