Kancelaria Odszkodowawcza Merces Justyna Zielińska

Kompleksowa pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach oraz rodziną ofiar wypadków.

Odszkodowania
ul. Witosa 16, 61-817 Środa Wielkopolska wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 20:00
Wtorek 08:00 - 20:00
Środa 08:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 20:00
Piątek 08:00 - 20:00
Sobota 08:00 - 20:00
Niedziela 08:00 - 20:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Odszkodowawcza Merces Justyna Zielińska

Informacje

Opis działalności
Nasza Kancelaria Odszkodowawcza Merces mieści się w Środzie Wielkopolskiej, na terenie województwa wielkopolskiego. Osobą decyzyjną w firmie jest Justyna Zielińska. Świadczymy usługi związane z uzyskiwaniem odszkodowań dla naszych Klientów. Usługi świadczymy rzetelnie i profesjonalnie gwarantując indywidualne podejście dla każdego z Klientów.
Produkty i usługi
Dochodzenie zadośćuczynień oraz odszkodowań za wypadki komunikacyjne, w szkole, w gospodarstwie rolnym, w pracy, na chodniku od firm Ubezpieczeniowych oraz innych instytucji i osób prywatnych. Windykacja należności.

Kancelaria Odszkodowawcza MERCES cieszy się zaufaniem wielu klientów, wsparciem kilku kancelarii radcowskich i adwokackich oraz psychoterapeutów i lekarzy.

Kancelaria Odszkodowawcza MERCES zajmuje się: odszkodowania, roszczenia powypadkowe, likwidacja szkód, dochodzenie odszkodowań z polis OC, w rolnictwie, za błędy medyczne, odzyskiwanie odszkodowań, odszkodowanie za szkody komunikacyjne, pomoc prawna przy odszkodowaniu, za nieszczęśliwy wypadek, szkoda osobowa, kancelaria odszkodowań, renta powypadkowa.

Biuro Windykacyjne MERCES: odzyskiwanie pieniędzy od dłużników (windykacja należności) niezapłacone faktury,

Świadczy szerokie spektrum usług związanych z dochodzeniem zaległych należności. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę całego procesu windykacyjnego na windykacji polubownej (przed sądowej) począwszy, a na windykacji egzekucyjnej skończywszy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zachowanie poprawnych relacji z Państwa dłużnikami. Nasze działania prowadzone są z wykorzystaniem i w oparciu o najbardziej efektywne techniki psychologiczne. Działamy zawsze w zgodzie z obowiązującym prawem, dobrym obyczajem i poszanowaniem zasad współżycia społecznego. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, angażując całą naszą wiedzę i doświadczenie i dobierając najbardziej efektywne środki działania.

Windykacja jest procesem, na który składa się:
- windykacja polubowna (przed sądowa)
- windykacja sądowa
- windykacja egzekucyjna


Na każdym z tych etapów skutecznie pomożemy odzyskać zaległe należności. Oprócz windykacji prowadzimy również działania prewencyjne, które pozwalają na uniknięcie powstania zaległości. Takie działania bardzo skutecznie dyscyplinują kontrahentów przy jednoczesnym zachowaniu jak najlepszych relacji.

Zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe