Kor-Mar Transport, Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Wiesław Nagły

Skup, sprzedaż i transport złomu, makulatury i tworzyw sztucznych

Złom i surowce wtórne
ul. Kasztanowa 9a, 63-041 Boguszyn wielkopolskie
(3 reviews) napisz opinię
Kor-Mar Transport, Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Wiesław Nagły
ul. Kasztanowa 9a, 63-041 Boguszyn wielkopolskie
NIP
7861323955
Telefon
Kor-Mar Transport, Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Wiesław Nagły

Informacje

Opis działalności firmy Kor-Mar Transport, Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Wiesław Nagły w Boguszyn
Kor-Mar to firma Boguszyna, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Wiesław Nagły, działa w branży surowców wtórnych.
Produkty i usługi
Surowce wtórne to materiały, które nadają się do ponownego przetworzenia. Recykling jest ekonomicznym działaniem i jednocześnie przyczynia się do ochrony środowiska, dlatego warto się zainteresować ofertą przygotowaną przez Kor-Mar. Firma płaci gotówką za różne surowce wtórne. Odbiera je własnym transportem składającym się z samochodów z kontenerami i wystawia karty przekazania odpadów. Dzieje się tak na przykład ze złomem. Skupowany jest złom metali kolorowych, złom stalowy i złom żelazny. Klienci mogą też sprzedaż makulaturę, sznurki rolnicze i worki big bag. Skupowane są przez Kor-Mar również miękkie i twarde tworzywa sztuczne, w tym:
-folie po kiszonkach,
-folie,
-skrzynki plastikowe,
-bańki plastikowe,
-butelki PET.

Tworzywa sztuczne są przez Kor-Mar przerabiane na granulat i przemiał. Ponadto firma sprzedaje barwniki do proszkowe i granulowane do tych surowców.

Kontakt z Kor-Mar można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo. Więcej informacji dotyczących działalności przedsiębiorstwa znajduje się na stronie internetowej.

Zasięg działania
Firma Kor-Mar Transport, Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Wiesław Nagły z lokalizacji: Boguszyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, wielicki

Opinie

(3 reviews) napisz opinię
K
Klient
profesjonalna firma.POLECAM
A
A.K
Polecam usługi organizacji imprez dla dzieci w stajni, mają dobre wyposażenie zjeżdzalni dmuchanych, imprezki na każdą okazję.
K
KOBIETA
WAŻNE TEŻ CENY SĄ BY BYŁY PODAWANE TO POMAGA W KALKULACJI .