Adaszak Ferma Drobiu Tomasz Adaszak

Świeże, pakowane jaja kurze.

Jaja
63-012 Chłapowo 13 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adaszak Ferma Drobiu Tomasz Adaszak

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Tomasz Adaszak i prowadzę własną fermę drobiu o nazwie Adaszak. Moja siedziba znajduje się w Chłapowie, na terenie województwa wielkopolskiego. Posiadam spore doświadczenie branżowe.
Produkty i usługi
Moja ferma to specjalistyczne gospodarstwo rolne, które już od wielu lat zajmuje się produkowaniem, sortowaniem oraz pakowaniem wysokiej jakości jaj. Zarówno jakość, jak i smak są najważniejszymi kryteriami, którymi kieruję się podczas realizowania zleceń, dlatego staram się oferować wyłącznie najlepsze produkty.

Moja oferta to przede wszystkim:
- jaja kurze,
- jaja przepiórcze,
- jaja z wolnego wybiegu,
- jaja z chowu klatkowego,
- jaja z chowu ściółkowego.

Wszystkie dostawy realizuję we wcześniej ustalonym terminie do wielu różnych hurtowni oraz instytucji, które cenią sobie produkowane przeze mnie wyroby. Nawiązałem także współpracę z zakładami przetwórstwa, zakładami pakowania jaj, hurtowniami spożywczymi, nabiałowymi, sklepami, piekarniami, cukierniami czy restauracjami. Jaja dowozić mogę także do Klientów indywidualnych, co jest darmowe.

Jedynie najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach. Zapraszam do skorzystania z oferty fermy Adaszak z Chłapowa.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń