Żwir-Kop Garby Sp. z o.o.

Materiały budowlane
63-023 Garby 22 wielkopolskie
poniedziałek 06:00 - 17:00
wtorek 06:00 - 17:00
środa 06:00 - 17:00
czwartek 06:00 - 17:00
piątek 06:00 - 17:00
sobota 06:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
663 759 415
Adres korespondencyjny
63-023 Garby 22 wielkopolskie

Informacje

O nas
Firma ŻWIR-KOP oferuje również usługi wydobycia kruszyw za pomocą refulera (koparki ssącej, pogłębiarki) własnej produkcji o wydajności 400 - 500 m3/h pulpy, 90 - 120 t/h. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowanym personelem w eksploatacji kruszyw naturalnych.Odwadniacze Taśmowe


Parametry odwadniacza

Odwadniacz taśmowy przeznaczony jest do odwadniania piasku i żwiru z pulpy piaskowej oraz usunięcia zanieczyszczeń organicznych.
Istnieje możliwość współpracy odwadniacza z sortownią.
Opis działalności
Żwirownia "Żwir-Kop", znajdująca się w miejscowości Mechlin,przy drodze na Śrem niedaleko Środy Wielkopolskiej, już od wielu lat zajmuje się wydobywaniem kruszywa za pomocą refulera
Produkty i usługi
Nasza żwirownia może Państwu zaproponować takie kruszywa jak:
- materiały kamienne,
- kamień,
- żwir,
- piasek,
- pospółka,
- grys,
- piasek suszony,
- żwir kwarcowy,
- i inne.

Jesteśmy przekonani, że nasze indywidualne podejście do każdego z Klientów, oraz wysoka jakość produktów, sprawiają że jesteśmy firmą godną zaufania, z którą warto nawiązać nawet długą współpracę.

Chętnie obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak iinstytucjonalnych – większe bądź mniejsze przedsiębiorstwa. Niezależnie od wielkości zamówienia, zawsze możecie być Państwo pewni, że kruszywa jakie do Was trafiają, są najwyższej próby.

Nasza firma działa w stu procentach kompleksowo. Proces rozpoczynamy od wydobycia kruszywa, a kończymy na dostarczeniu go pod wskazany nam przez Klienta adres.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami? Przede wszystkim dlatego, iż zawsze dążymy do pełnego zadowolenia Klienta. Cechuje nas fachowość, rzetelność, oraz dotrzymywanie terminów ustalonych już na początku współpracy z Klientem.

Serdecznie zapraszamy!
ŻWIROWNIA – GARBY, ŚRODA WIELKOPOLSKA
Żwirownia „Żwir-Kop”, znajdująca się w miejscowości Garby niedaleko Środy Wielkopolskiej, już od wielu lat zajmuje się wydobywaniem kruszywa za pomocą koparki oraz pogłębiarki ssącej.
KRUSZYWA TAKIE JAK KAMIEŃ CZY PIASEK
W ten sposób uzyskujemy różnego rodzaju kruszywa naturalne, takie jak, kamień 2-8, 8-16, 16-32, pospółkę, oraz piasek sortowany, na który posiadamy certyfikaty.

Za wszystkie nasze usługi, związane na ogół z wydobywaniem i transportem kruszywa, odpowiada przeszkolony i doświadczony personel, który wykorzystuje całą swoją wiedzę do każdego zlecenia
Marki i specjalizacje
Kruszywa takie jak kamień czy piasek

W ten sposób uzyskujemy różnego rodzaju kruszywa naturalne, takie jak kamień czy piasek, w tym piasek suszony, żwir kwarcowych, pospółkę, grys czy inne materiały budowlane i materiały kamienne.

Za wszystkie nasze usługi, związane na ogół z wydobywaniem i transportem kruszywa, odpowiada przeszkolony i doświadczony personel, który wykorzystuje całą swoją wiedzę do każdego zlecenia.
Certyfikaty
ŻWIROWNIA – GARBY, ŚRODA WIELKOPOLSKA Żwirownia „Żwir-Kop”, znajdująca się w miejscowości Garby niedaleko ŚrodyWielkopolskiej, już od wielu lat zajmuje się wydobywaniem kruszywa za pomocą koparki oraz pogłębiarki ssącej. KRUSZYWA TAKIE JAK KAMIEŃ CZY PIASEK W ten sposób uzyskujemy różnego rodzaju kruszywa naturalne, takie jak, kamień 2-8, 8-16, 16-32, pospółkę, oraz piasek sortowany, na który posiadamy certyfikaty. Za wszystkie nasze usługi,związane na ogół z wydobywaniem i transportem kruszyw
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
gostyński, jarociński, Konin, kościański, Leszno, Poznań, słupecki, śremski, wrzesiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń