Eurosław-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Sławomir Mierzwa

Zajmujemy się budową domów i obiektów przemysłowych pod klucz.

Renowacje i remonty
pl. 700-Lecia 4, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eurosław-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Sławomir Mierzwa

Informacje

Opis działalności
Świadczymy usługi remontowo-budowlane na najwyższym poziomie! Firma Eurosław-Bud specjalizuje się w budowie domów. Siedziba zakładu mieści się w Nowym Mieście Nad Wartą, na terenie województwa wielkopolskiego. Firmą zarządza Sławomir Mierzwa. Zachęcamy do kontaktu!
Produkty i usługi
Jesteśmy młodym, lecz niezwykle dynamicznym przedsiębiorstwem, które świadczy swoje usługi związane przede wszystkim z budową domów i obiektów przemysłowych pod klucz. Zapewniamy pomoc na każdym etapie współpracy. Fachowe doradztwo budowlane i atrakcyjne warunki współpracy sprawiły, że firma cieszy się bardzo dobrą opinią wśród wielu lokalnych klientów.


Oferujemy między innymi:

- usługi remontowo-budowlane,
- domy pod klucz,
- wykończenia wnętrz,
- remonty budowli hydrotechnicznych,
- prace termomodernizacyjne,
- prace dekarskie,
- renowacje zabytków.


Dodatkowo proponujemy Państwu prace dekarskie i termomoderyzacyjne. Zajmujemy się remontami domów, mieszkań i całych budynków. Duża wiedza i umiejętności naszych pracowników pozwoliły nam rozszerzyć ofertę o renowację zabytków.


Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowo-magazynowym, który umożliwia nam realizację nawet wielu zleceń jednocześnie. Działamy sprawnie i solidnie. Do realizacji zleceń wykorzystujemy tylko sprawdzone, wysokojakościowe materiał budowlane pochodzące od renomowanych producentów.


Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń