Nawrot Wojciech Zakład Brukarski

Brukarstwo
63-040 Wolica Pusta 50/2 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 815 969
Adres korespondencyjny
63-040 Wolica Pusta 50/2 wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Zakład Brukarski, którego właścicielem jest Wojciech Nawrot, oferuje swoje usługi od 2010 roku. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Mieszkowie, na terenie województwa wielkopolskiego. Wieloletnie doświadczenie i wiele udanych realizacji zapewniły nam stabilną pozycję w branży. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Od niemal 20 lat świadczymy profesjonalne usługi brukarskie. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza naszych pracowników to gwarancja usług najwyższej jakości. Zatrudniony w firmie zespół brukarzy to wykwalifikowani fachowcy, którzy mają za sobą dziesiątki udanych realizacji. Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą, dla której zadowolenie klienta to sprawa priorytetowa. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze oferta była maksymalnie rozbudowana i atrakcyjna.


Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i zapleczem magazynowym, aby nasze usługi świadczyć sprawnie i rzetelnie, z dochowaniem wcześniej ustalonych terminów. Nieustannie śledzimy nowinki technologiczne i branżowe. Najciekawsze rozwiązania i korzystne ceny — to właśnie filozofia naszej firmy.


Zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, pozwoliło nam zająć pewną pozycję na rynku. Dzięki temu od samego początku skupiliśmy się na rozwoju przedsiębiorstwa. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.


Oferujemy:

- usługi brukarskie,
- brukowanie chodników,
- brukowanie podjazdów,
- brukowanie alejek,
- brukowanie parkingów,
- artystyczne układanie kostki,
- układanie krawężników.

Brukarstwo jest dziedziną, która wymaga dużego skupienia i sumienności. Precyzyjny pomiar i umiejętności brukarza są w tym wypadku decydujące. Doświadczony pracownik powinien uwzględnić wszystkie aspekty już przed rozpoczęciem prac.


Oferujemy również szereg usług koparko-ładowarką. W zakresie naszych obowiązków oferujemy niwelację terenu, kopanie fundamentów czy wykopy. Roboty ziemne nie stanowią dla nas żadnego problemu.


Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą, w celu weryfikacji oferty i uzyskania informacji o możliwościach współpracy. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i przedsiębiorstw.

Zapewniamy atrakcyjna warunki i korzystne ceny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Środa Wlkp., Poznań, Kościan, Leszno, Krotoszyn, Września, Słupca, Śrem

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń