P.B. Krane Sp. z o.o.

Dźwigi i żurawie
ul. Gostyńska 31, 63-100 Śrem wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
608 101 401
Adres korespondencyjny
ul. Gostyńska 31, 63-100 Śrem wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług dźwigowych. Posiadamy 28-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw.
Produkty i usługi
Zakres naszych obowiązków obejmuje świadczenie usług koparkami kołowymi, usług koparkami gąsienicowymi, usług ładowarką obrotową, a także wywrotką. Dodatkowo podejmujemy się wykonawstwa prac ziemnych i rozbiórkowych. Zajmujemy się również załadunkiem i rozładunkiem maszyn, załadunkiem i rozładunkiem kontenerów i materiałów budowlanych, podawanie materiałów budowlanych na wysokościach, a także montażem i demontażem konstrukcji stalowych oraz betonowych.

Do naszych zadań należy również montaż wież telekomunikacyjnych i wiertniczych, wykonawstwo prac związanych z użyciem żurawia, a także prac ciepłowniczych i kanalizacyjnych. Zajmujemy się również montażem zaplecza budowy. Podejmujemy się też budowy wiaduktów, kładek i mostów, montażu reklam zewnętrznych i montażu urządzeń klimatyzacyjnych.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, co pozwala nam na wielozadaniowość. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony, które dotyczą naszej działalności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń