Tra-War Piotr Bartkowiak

Całodobowa pomoc drogowa przez 365 dni w roku!

Pomoc drogowa
ul. Grottgera 2, 63-100 Śrem wielkopolskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
889 885 885
602127807
Tra-War Piotr Bartkowiak

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Piotr Bartkowiak. Jestem właścicielem firmy Tra-War, w ramach której działalności zajmuję się świadczeniem pomocy drogowej oraz usług transportowych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży, a moja siedziba znajduje się w Psarskiem, w Wielkopolsce.
Produkty i usługi
W ramach mojej działalności zajmuję się świadczeniem pomocy drogowej oraz wszelkiego rodzaju usług transportowych. Zajmuję się holowaniem przeróżnych pojazdów wszystkich marek. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu mogę dokładnie realizować zlecenia moich Klientów.

Moje usługi to między innymi:
- holowanie,
- laweta,
- przewóz maszyn rolniczych i budowlanych,
- całodobowa pomoc drogowa,
- przewóz wózków widłowych,
- transport towarów.

W ramach pomocy drogowej działam na zlecenie Klientów przez całą dobę w 365 dni w roku. Holuję samochody dostawcze, osobowe, busy, wózki widłowe oraz maszyny budowlane o masie do 5 ton. Dodatkowo potrafię przeprowadzić naprawy bieżące samochodów osobowych i dostawczych na miejscu wypadku czy innej przykrej sytuacji na drodze.

Swoje usługi świadczę zarówno na terenie kraju, jak również innych państw Unii Europejskiej. Mogę transportować do siedmiu samochodów na raz, na co pozwalają mi posiadane maszyny. Są one w pełni sprawne, gdyż regularnie poddaję je przeglądom i konserwacjom. Zatrudniam także wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią w pełni wykorzystać potencjał posiadanych pojazdów.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty firmy Tra-War.
Marki i specjalizacje
Pomoc drogowa holowanie 24h 365 dni w roku samochodów osobowych i dostawczych w województwie wielkopolskim całej Polsce i Unii Europejskiej, zajmuje się transportem samochodów osobowych do 7 sztuk, transport nadgabarytowy, transport krajowy i międzynarodowy (24t naczepa firana)
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Halina
Po przykrym wypadku na drodze sprawnie zaoferowali swoją pomoc i szybko przyjechali na miejsce zdarzenia. Zdecydowanie można na nich polegać.
L
Leszek
Naprawdę sprawnie działają w przypadku przykrych sytuacji na drodze. Można na nich liczyć w tym właśnie zakresie. Serdecznie polecam.