Drzew-Bud Marcin Stempniak

Usługi remontowe i profesjonalne wykończenia wnętrz.

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Mickiewicza 13/7, 63-100 Śrem wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Drzew-Bud Marcin Stempniak

Informacje

Opis działalności
Drzew-Bud to młoda i dynamiczna firma remontowa. Naszą specjalnością są wykończenia wnętrz. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marcin Stempniak. Działamy od 2018 roku z siedzibą w Śremiu, na terenie województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do współpracy!
Produkty i usługi
Drzew-Bud to młode i dynamiczne przedsiębiorstwo budowlane, które prężny rozwój zawdzięcza wysokiej jakości usługom remontowym. Pomimo niedługiej obecności na rynku od samego początku cieszymy się wielkim zaufaniem naszych klientów.

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem magazynowo-sprzętowym, który stanowi gwarancję jakości i terminowości. Zdolna ekipa remontowa chętnie podejmie się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów i pomysłów.

Oferujemy:

- malowanie,
- tapetowanie,
- kładzenie płytek,
- wycinanie drzew,
- sprzątanie terenu.

Zajmujemy się również przygotowywaniem terenu pod budowę. W zakresie naszych usług jest również remont lub wymiana elewacji.

Nasze usługi budowane obejmują remonty każdego pomieszczenia. Proponujemy remont łazienki, salonu lub całego mieszkania.

Doświadczenie i umiejętności naszej ekipy remontowej sprawdzają się nawet w trudnych warunkach. Zapewniamy konkurencyjne ceny i atrakcyjne warunki współpracy. Służymy radą i pomocą na każdym etapie współpracy.

Wykorzystujemy sprawdzone materiały renomowanych producentów, dzięki temu uzyskujemy trwały i solidny efekt nawet na wiele miesięcy po skończonym remoncie.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Alee14
Bardzo profesjonalna firma polecam