M&S Kaplan Sp. z o.o.

Budowa domów i hal przemysłowych za pomocą technologi lekkiej stali

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Piłsudskiego 2, 63-100 Śrem wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
M&S Kaplan Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 2, 63-100 Śrem wielkopolskie
Strona www
Telefon
M&S Kaplan Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy M&S Kaplan Sp. z o.o. w Śrem
Firma M&S Kaplan powstała ponad 25 lat temu i ma swoją siedzibę w Śremie, w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się projektowaniem oraz budową domów jednorodzinnych i hal przemysłowych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy M&S Kaplan doświadczenie zyskaliśmy, realizując usługi budowlane dla Klientów z Niemiec, Francji, Belgii, a nawet Turcji. W pracy stawiamy na nowoczesne technologie, do których należy budowa domów szkieletowych ze stali ocynkowanej i giętej na zimno.

Lekka konstrukcja stalowa wypiera coraz więcej tradycyjnych metod wznoszenia obiektów mieszkalnych lub usługowych, głównie dzięki uzyskaniu skutecznego systemu nośnego, w przeciwieństwie do innych technologii budowlanych. Domy, a także hale przemysłowe są budowane w ten sposób w krajach Ameryki, Australii oraz Japonii. Stal powlekana stopem aluminium oraz cynku, spełnia wszystkie międzynarodowe normy budowlane i specyfikacje. Sam system produkowany jest za pomocą metody ciągnienia w kształcie zimna. Dzięki temu cały proces wytwarzania stali jest ściśle kontrolowany przez programy komputerowe i urządzenia do obróbki CNC, które są o wiele bardziej precyzyjne niż tradycyjne frezarki, czy tokarki. Stal montuje się łatwo, a firmy nie notują większych awarii podczas wykorzystania tej technologii. Warto też zwrócić uwagę, że producenci wykonują otwory montażowe w profilach, aby ułatwić instalację przyłączy elektrycznych. Wykorzystując opisaną technologię, nasza firma buduje:
- budynki przemysłowe,
- budynki handlowe,
- budynku użyteczności publicznej,
- budynki jednorodzinne i wielorodzinne,
- hale przemysłowe,
- budynku gospodarcze.

Oprócz budowy, do naszych usług należy też projektowanie wymienionych obiektów. Polecamy współpracę z naszą pracownią, która ma doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji szkieletowych dla osób prywatnych lub firm deweloperskich. Gwarantujemy, że obiekty z lekkiej stali ocynkowanej spełniają współczesne normy środowiskowe i są energooszczędne.

Zachęcamy do współpracy - firma M&S Kaplan w Śremie.
Zasięg działania
Firma M&S Kaplan Sp. z o.o. z lokalizacji: Śrem świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
I
Igor
Polecam firmę M&S Kaplan, która wykonała dla nas kawał dobrej roboty i przygotowała projekt hali przemysłowej wraz ze wszystkimi obliczeniami oraz materiałami wykonania. Uwzględnili przy tym nasze wymagania jakościowe.