Perfect-Bud Kompleksowe Usługi Budowlane Jakub Śleboda

Twoja ekipa budowlana

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Krótka 5, 63-112 Brodnica wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Perfect-Bud Kompleksowe Usługi Budowlane Jakub Śleboda
ul. Krótka 5, 63-112 Brodnica wielkopolskie
Telefon
Perfect-Bud Kompleksowe Usługi Budowlane Jakub Śleboda

Informacje

Opis działalności firmy Perfect-Bud Kompleksowe Usługi Budowlane Jakub Śleboda w Brodnica
Perfect-Bud to firma, której właścicielem jest Jakub Śleboda. Nasza siedziba mieści się w Brodnicy. Specjalizujemy się w usługach budowlanych, remontowych i wykończeniowych.
Produkty i usługi
Realizacja prac budowlanych i remontowych nie jest łatwym zadaniem. Od jakości ich wykonania zależy nasz komfort, więc najlepszym wyjściem wydaje się skorzystanie z usług ekipy specjalistów. Perfect-Bud w Brodnicy to firma, którą tworzą doświadczeni fachowcy sprawnie radzący sobie z budową domów pod klucz, w tym wykańczaniem wnętrz.

Klientom jesteśmy w stanie zapewnić staranną i terminową realizację zleconych prac. Stawiamy czoła najbardziej wymagającym zleceniom. Przywiązujemy wagę do najmniejszych detali, co sprawia, że nasze realizacje są nowoczesne i dopasowane do potrzeb klientów.

Wykonujemy roboty murarskie oraz inne prace na etapie stanu surowego otwartego. Na etapie surowym zamkniętym kładziemy tynki we wnętrzach, montujemy drzwi i okna oraz docieplamy elewację.

Zapewniamy też realizację prac wykończeniowych, takich jak między innymi malowanie i szpachlowanie ścian, układanie płytek i paneli czy wykończenie łazienki.
Zasięg działania
Firma Perfect-Bud Kompleksowe Usługi Budowlane Jakub Śleboda z lokalizacji: Brodnica świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
B
Biniu
Prace przebiegały szybko czysto i sprawnie.