PHU Rob-Bruk Roch Kotowski

Precyzyjne i terminowe usługi brukarskie.

Brukarstwo
63-100 Grzymysław 32/5 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
693 134 130
PHU Rob-Bruk Roch Kotowski

Informacje

Opis działalności
Rob-Bruk to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe zlokalizowane w Śremiu, w województwie wielkopolskim. Specjalizujemy się w pracach brukarskich. Właścicielem działalności jest Roch Kotowski.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie najwyższej klasy usług z zakresu układania kostki brukowej. Doświadczenie, jakie zyskaliśmy podczas wieloletniej praktyki zawodowej sprawiło, że doskonale poznaliśmy potrzeby i wymagania naszych klientów. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja z efektu końcowego.

Oferowane przez nas usługi to między innymi:
- montaż ogrodzeń,
- montaż ogrodzeń panelowych,
- układanie kostki parkingowej,
- układanie płyt tarasowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy także transport materiałów sypkich dostosowanymi do tego celu pojazdami. Zapewniamy także korytowanie pod drogi i chodniki oraz utwardzanie nawierzchni.

Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, by każde zlecenie wykonane zostało w sposób precyzyjny i solidny. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i narzędziami, dzięki czemu gwarantujemy terminowe wykonanie. Pracujemy na materiałach pochodzących od renomowanych, sprawdzonych producentów, co zapewnia trwałość nawierzchni oraz wysoką estetykę. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą, odpowiadamy na wszelkie pytania oraz doradzamy w kwestiach technicznych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń