PPUH "Polin" Sp. z o.o.

Producent chemii gospodarczej i kosmetyków.

Produkcja chemii gospodarczej
ul. Nowomiejska 2, 63-130 Książ Wielkopolski wielkopolskie
poniedziałek 07:00 - 19:00
wtorek 07:00 - 19:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 282 20 11
612822526
polin@polin.com.pl
612822938
Dział Sprzedaży
612821107
zamowienia@polin.com.pl
Dział Jakości
dzial.jakosci@polin.com.pl
Adres korespondencyjny
ul. Nowomiejska 2, 63-130 Książ Wielkopolski wielkopolskie

Informacje

O nas
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Polin" Sp. z o.o. powstało w 1989 r. na bazie prywatnego, polskiego kapitału. Na siedzibę przedsiębiorstwa wybrano Książ Wlkp.- małe miasto położone na terenie dobrze rozwiniętego gospodarczo województwa wielkopolskiego. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja wyrobów chemii gospodarczej niezbędnych w każdym domu oraz kosmetyków przydatnych w codziennej pielęgnacji ciała. Przedsiębiorstwo rozwija się dynamicznie i zatrudnia ok. 120 osób.

Firma Polin jest członkiem Stowarzyszenia Producentów Kosmetyków i Chemii Gospodarczej i czynnie uczestniczy w jego działalności dzięki czemu mamy dostęp do najnowszych informacji dotyczących rynku kosmetyków i chemii gospodarczej, nowinek prawych i technologicznych.
Opis działalności
Przedmiotem działalności spółki jest produkcja wyrobów chemii gospodarczej niezbędnych w każdym domu oraz kosmetyków przydatnych w codziennej pielęgnacji ciała. Zaopatrujemy odbiorców z Polski oraz zagranicznych: sklepy, hurtownie, sieci handlowe. Jesteśmy gotowi do podejmowania wyzwań i potrafimy dostosować nasz asortyment do potrzeb i wymagań klientów. Efekt, Mors, Nornik, Veness, Rosa.
Produkty i usługi
Zaopatrujemy odbiorców z Polski oraz zagranicznych: hurtownie, sieci handlowe i innych. Jesteśmy gotowi do podejmowania wyzwań i potrafimy dostosować nasz asortyment do potrzeb i wymagań różnych klientów. Jesteśmy dostawcą rozmaitych marek własnych dla klientów z Polski i zagranicy. Eksportujemy towary do takich krajów jak: Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Chorwacja, Litwa, Łotwa, Rosja, Niemcy, Holandia,Austria,Bośnia. Jesteśmy obecni w następujących sieciach handlowych: Tesco, Ahold, Delko, Dino, Grupa Południe, E.Leclerc, Makro Cash and Carry, PGD.

Minione lata to okres ciągłego rozwoju przedsiębiorstwa, w którym ponieśliśmy duże nakłady inwestycyjne w modernizację i rozbudowę budynków produkcyjno-magazynowych oraz w zakup nowoczesnych linii produkcyjnych. Naszym priorytetem jest utrzymywanie dobrej jakości wyrobów, zapewnienie terminowej realizacji dostaw oraz zadowolenie klientów z oferowanych usług. Chcemy aby zarówno odbiorcy naszych wyrobów jak i dostawcy komponentów postrzegali naszą firmę jako solidnego, godnego zaufaniapartnera we współpracy.

W celu utrzymania niezmiennej, dobrej jakości produktów przedsiębiorstwo POLIN wprowadziło w 2001r system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2000 jak również utworzyło laboratorium, którego pracownicy przeprowadzają regularne kontrole wyrobów co gwarantuje, że posiadają one określone parametry jakościowe.

W trakcie wieloletniej działalności firma POLIN uzyskała wiele nagród i certyfikatów m.in.: Nagroda Główna Wielkopolskiej Nagrody Jakości, Złoty Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play, Medal Europejski, Wielkopolski Filar Biznesu.

Firma POLIN jest członkiem Stowarzyszenia Producentów Kosmetyków i Chemii Gospodarczej i czynnie uczestniczy w jego działalności dzięki czemu mamy dostęp do najnowszych informacji dotyczących rynku kosmetyków i chemii gospodarczej, nowinek prawych i technologicznych.

Przedsiębiorstwo nasze od lat prowadzi też działalność charytatywną i sponsoringową; w miarę możliwości staramy się pomagać.
Marki i specjalizacje
* Efekt
* Mors
* Nornik
* Veness
* Rosa
Certyfikaty
W celu utrzymania niezmiennej jakości produktów przedsiębiorstwo Polin wprowadziło w 2001 r. system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2000, jak również utworzyło laboratorium, którego pracownicy przeprowadzają regularne kontrole wyrobów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń