Znak Big Oznakowanie Dróg Maciej Karczyński

Twój kierunek to Nasze znaki.

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Szeroka 6, 63-100 Niesłabin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
698 053 288
Adres korespondencyjny
ul. Szeroka 6, 63-100 Niesłabin wielkopolskie

Informacje

O nas
Firma Znak Big jest producentem oznakowania drogowego i innych artykułów bezpieczeństwa ruchu drogowego w Śrem pod Poznaniem. Prowadzimy sprzedaż znaków i akcesoriów drogowych na terenie Poznania, Warszawy oraz całego kraju. W ofercie naszego sklepu drogowego znajdują się m. in. azyle dla pieszych, ochronne bariery stalowe i lustra drogowe oraz urządzenia sygnalizacyjne.
Opis działalności
Posiadamy progi zwalniające, znaki aktywne, stojaki rowerowe, słupki parkingowe, bariery, lustra drogowe, pachołki oraz lampy drogowe.
Produkty i usługi
Firma Znak Big jest producentem oznakowania drogowego i innych artykułów bezpieczeństwa ruchu drogowego w Śrem pod Poznaniem. Prowadzimy sprzedaż znaków i akcesoriów drogowych na terenie Poznania, Warszawy oraz całego kraju. W ofercie naszego sklepu drogowego znajdują się m. in. azyle dla pieszych, ochronne bariery stalowe i lustra drogowe oraz urządzenia sygnalizacyjne. W sprzedaży posiadamy również ograniczniki i separatory parkingowe oraz tablice drogowe i progi zwalniające. W naszym sklepie znajdą Państwo również oznakowanie niekonwencjonalne, tablice turystyczne oraz unijne i wielkogabarytowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy – w przypadku zapytań dotyczących naszej oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego bądź do osobistej wizyty w naszym sklepie drogowym Znak Big w Śrem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń