PHU Tom-Instal Tomasz Kmiecik

Instalacje dla Ciebie, dla domu

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Zachodnia 7A, 63-100 Psarskie wielkopolskie
(5 opinii) napisz opinię
PHU Tom-Instal Tomasz Kmiecik

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Tom-Instal mieści się w Psarskyim, na terenie województwa wielkopolskiego. Naszą specjalnością są instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe oraz centralnego ogrzewania. Właścicielem firmy jest Tomasz Kmiecik. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Od 20 lat zajmujemy się instalacjami. Działamy w promieniu 100km od Śremu.


Oferujemy Państwu:

- Instalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjne, gazowe,
- Montaż kotłów gazowych,
- Montaż pomp ciepła,
- Montaż centralnych odkurzaczy,
- Sieci i przyłącza wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe,
- Projektowanie,
- Wykonawstwo.

Przyjmujemy zlecenia montażu instalacji c.o., wod-kan i gaz w budynkach, oraz sieci i przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych dla inwestorów prywatnych, developerów i jednostek uspołecznionych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów zajmujemy się również wykonaniem projektów instalacji sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Realizujemy zlecenia z materiałów i urządzeń spełniających najwyższe standardy, które pozwalają nam na bezpieczne i bezusterkowe wykonanie zlecenia. Wykonane przez nas przyłącze lub instalacja gazowa, c.o. lub wod-kan będzie służyć Państwu bezawaryjnie przez długie lata.

Zapewniamy konkurencyjneceny na usługi i materiały. Dla klientów z Panoramy Firm udzielamy rabatu 10%.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
Krzysztof
Do pracy przystąpili naprawdę bardzo szybko, skończyli budowę przyłącza na dwa dni przed terminem. Jestem pod wielkim wrażeniem.
E
Ewelina
Polecam serdecznie. Wykonali w moim domu ogrzewanie podłogowe w korzystnej cenie.
M
Miłosz
Moja instalacja gazowa nie była już tak wydajna jak kiedyś. Wymagała remontu, do którego zatrudniłem Tom-Instal. Panowie spisali się na medal. Uwzględnili wszelkie moje oczekiwania i odpowiadali na nawet najbardziej wymagające pytania.
E
Ernest
Zmodernizowali sieć wodociągowa, która zaopatrywała mój dom w wodę. Panowie na podstawie udostępnionych planów sporządzili odpowiednią dokumentację i przystąpili do pracy. Dzięki nim zaoszczędziłem tym samym masę czasu i pieniędzy.
A
Arkadiusz
Instalacje wodno-kanalizacyjne wykonują naprawdę wzorowo. Dostarczyłem im niezbędnych informacji. Na ich podstawie dobrali dla mnie najkorzystniejsze rozwiązanie i zajęli się jego wdrażaniem. Polecam.