Dagostol Daniel Gołębowski

Meble na zamówienie
ul. Łódzka 196, 62-800 Kalisz wielkopolskie
(1 review) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Dagostol Daniel Gołębowski działa w branży Meble na zamówienie. Siedziba firmy znajduje się w województwie wielkopolskim w miejscowości Kalisz.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 881 084... lub mailową: meblekalisz3@wp.pl
Z przedstawicielem firmy Dagostol Daniel Gołębowski możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 62-800 Kalisz ul. Łódzka 196,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Dagostol Daniel Gołębowski, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(1 review) napisz opinię
J
Jakub
Niestety NIE POLECAM firmy Dagostol ze względu na obsługę posprzedażową i gwarancyjną. Montaż mebli kuchennych na początku lipca - pierwsza reklamacja zgłoszona na początku sierpnia (odpryskujący lakier itp itd) - zweryfikowana osobiście, przez Pana Daniela (kolejna telefonicznie) i do dnia dzisiejszego temat nie rozwiązany. Pan Daniel ma duży problem z odbieraniem telefonów / oddzwanianiem. Jak już odbierze to tłumaczy się "za tydzień" i tych tygodni mamy już blisko 12.... Aktualizacja : Panu Danielowi zrealizowanie reklamacji nr 1 zajęło jedynie 6 miesięcy ;) i to przy wsparciu Rzecznika Praw Konsumenta z Urzędu Miasta Kalisza. Jest to jedyna metoda - chyba - dotarcia z procesami reklamacyjnymi do właściciela firmy. Niestety kolejna reklamacja, która została uznana przez Pana Daniela ( zadeklarowany termin wymiany - 30 dni roboczych od 8 lutego ) minął ponad miesiąc temu. Standardowo Pan Daniel unika kontaktu telefonicznego. W mojej prywatnej ocenie Pan Daniel - laureat konkursu Orły Meblarstwa 2019 - prowadzi metodę przeciągnięcia i zmęczenia klienta w sprawach reklamacyjnych. Szkoda, że nie ma możliwości przyznania ujemnych gwiazdek!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.