Dagostol Daniel Gołębowski w Panoramie Firm

Dagostol Daniel Gołębowski

Meble na wymiar Dagostol – Kalisz

ul. Łódzka 196
62-800 Kalisz, woj. wielkopolskie
 1. poniedziałek:
  09:00 - 18:00
 2. wtorek:
  09:00 - 18:00
 3. środa:
  09:00 - 18:00
 4. czwartek:
  09:00 - 18:00
 5. piątek:
  09:00 - 18:00
 6. sobota:
  09:00 - 14:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Firma Dagostol powstała 1 czerwca 2015 roku. Działalność założyliśmy w związku z naszym bogatym doświadczeniem stolarskim, a celem firmy jest zapewnienie klientom mebli na wymiar najwyższej jakości. Ponadto produkujemy konstrukcje metalowe, które stanowią elementy wyposażenia sklepów.

Produkty i usługi

1. Meble na wymiar produkujemy dla klientów indywidualnych oraz firm, jak również dla instytucji typu szkoły, przedszkola, szpitale i przychodnie. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem oraz służymy fachowym doradztwem i pomagamy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Cechuje nas krótki czas realizacji zleceń oraz kompleksowa obsługa. Co ważne proponujemy konkurencyjne ceny, dzięki którym każdy może skorzystać z naszych usług.

Wykonujemy meble na wymiar takie jak:
- meble kuchenne,
- szafy wnękowe,
- meble łazienkowe,
- meble pokojowe,
- zabudowy garderób,
- komody,
- stoły oraz krzesła,
- konstrukcje metalowe,
- meble biurowe.

2. Wyposażenie sklepów odzieżowych:

Zajmujemy się także produkcją elementów wyposażenia sklepów odzieżowych. Oferujemy trwałe i funkcjonalne konstrukcje metalowo-kulowe. Wykonujemy wózki na odzież, wózki na pościel,jak i różnego rodzaju wózki na indywidualne zamówienie.

Nasze stojaki, regały i wózki odzieżowe w funkcjonalny sposób zapełnią każdą powierzchnię wielkogabarytową, przyczyniając się do ciekawego eksponowania towarów i wygodnych zakupów.

Każdy sklep wyposażamy pod indywidualne zamówienie klienta, ponieważ zależy nam na spełnianiu Państwa konkretnych potrzeb.

3. Ponadto posiadamy w sprzedaży wszelkiego rodzaju sprzęt AGD, wszystkich marek dostępnych na rynku, w atrakcyjnych cenach np.:
- zlewozmywaki,
- baterie zlewozmywakowe.

Świadczymy usługi montażu sprzętu AGD.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
meble na wymiar, meble na zamówienie, meble do sklepu, meble do sypialni, meble łazienkowe, szafy wnękowe, zabudowy garderób, meble pokojowe, meble biurowe, stolarka meblowa, meble indywidualne projekty, szafy na wymiar, komody na wymiar, sypialnie na zamówienie, stoły na wymiar, krzesła na zamówienie, konstrukcje metalowe, wyposażenie dla sklepów odzieżowych, regały odzieżowe, wózki odzieżowe, regały sklepowe, szafy przesuwne
Obowiązek informacyjny

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Łódzka 196
62-800 Kalisz, woj. wielkopolskie