Dagostol Daniel Gołębowski

Dagostol Daniel Gołębowski

Meble na wymiar Dagostol – Kalisz


ul. Łódzka 196
62-800 Kalisz, woj. wielkopolskie
 1. poniedziałek:
  09:00 - 18:00
 2. wtorek:
  09:00 - 18:00
 3. środa:
  09:00 - 18:00
 4. czwartek:
  09:00 - 18:00
 5. piątek:
  09:00 - 18:00
 6. sobota:
  09:00 - 14:00
 7. niedziela:
  zamknięte

Informacje

Opis działalności

Firma Dagostol powstała 1 czerwca 2015 roku. Działalność założyliśmy w związku z naszym bogatym doświadczeniem stolarskim, a celem firmy jest zapewnienie klientom mebli na wymiar najwyższej jakości. Ponadto produkujemy konstrukcje metalowe, które stanowią elementy wyposażenia sklepów.

Produkty i usługi

1. Meble na wymiar produkujemy dla klientów indywidualnych oraz firm, jak również dla instytucji typu szkoły, przedszkola, szpitale i przychodnie. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem oraz służymy fachowym doradztwem i pomagamy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Cechuje nas krótki czas realizacji zleceń oraz kompleksowa obsługa. Co ważne proponujemy konkurencyjne ceny, dzięki którym każdy może skorzystać z naszych usług.

Wykonujemy meble na wymiar takie jak:
- meble kuchenne,
- szafy wnękowe,
- meble łazienkowe,
- meble pokojowe,
- zabudowy garderób,
- komody,
- stoły oraz krzesła,
- konstrukcje metalowe,
- meble biurowe.

2. Wyposażenie sklepów odzieżowych:

Zajmujemy się także produkcją elementów wyposażenia sklepów odzieżowych. Oferujemy trwałe i funkcjonalne konstrukcje metalowo-kulowe. Wykonujemy wózki na odzież, wózki na pościel,jak i różnego rodzaju wózki na indywidualne zamówienie.

Nasze stojaki, regały i wózki odzieżowe w funkcjonalny sposób zapełnią każdą powierzchnię wielkogabarytową, przyczyniając się do ciekawego eksponowania towarów i wygodnych zakupów.

Każdy sklep wyposażamy pod indywidualne zamówienie klienta, ponieważ zależy nam na spełnianiu Państwa konkretnych potrzeb.

3. Ponadto posiadamy w sprzedaży wszelkiego rodzaju sprzęt AGD, wszystkich marek dostępnych na rynku, w atrakcyjnych cenach np.:
- zlewozmywaki,
- baterie zlewozmywakowe.

Świadczymy usługi montażu sprzętu AGD.

Oceny i opinie

Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Obowiązek informacyjny