Piotr Kaczmarkiewicz Złota Rączka

Produkcja mebli na zamówienie i budowa schodów oraz tarasów

Stolarze
ul. Śródmiejska 32/5b, 62-800 Kalisz wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Piotr Kaczmarkiewicz Złota Rączka
ul. Śródmiejska 32/5b, 62-800 Kalisz wielkopolskie
NIP
6181250955
Telefon
Piotr Kaczmarkiewicz Złota Rączka

Informacje

Opis działalności firmy Piotr Kaczmarkiewicz Złota Rączka w Kalisz
Nazywam się Piotr Kaczmarkiewicz. Złota Rączka to moja firma stolarsko-remontowa. Dbam o to, by powierzone mi zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o mojej ofercie zachęcam do kontaktu. Odpowiem na wszystkie pytania. Można do mnie zadzwonić lub przyjść do siedziby w Kaliszu, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Złota Rączka to przede wszystkim usługi stolarskie. Znam się doskonale na obróbce drewna, dlatego wykonuję różne konstrukcje do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego. Korzystam ze specjalistycznych narzędzi i dobieram odpowiednie materiały. Efekty pracy są estetyczne, funkcjonalne i wytrzymałe! Dotyczy to m.in. mebli, które produkuję na zamówienie. Na zlecenie klientów wytwarzam np. meble kuchenne. Są to szafki stojące i wiszące, a także blaty i wyspy. Podejmuję się też produkcji mebli biurowych, w tym biurek. Realizuję również zlecenia dotyczące szaf z drzwiami przesuwnymi, garderób i zabudów łazienkowych. Oferuję także:
-tarasy drewniane,
-schody z litego drewna,
-podłogi drewniane,
-balustrady drewniane,
-altany ogrodowe.

Podłogi kładę m.in. w ramach usług remontowych i wykończeniowych, którymi się zajmuję. Odnawiam i wykańczam poszczególne pomieszczenia, w tym łazienki. Kładę w nich płytki podłogowe i ścienne oraz maluję. Zajmuję się też suchą zabudową, czyli ściankami działowymi i podwieszanymi sufitami. Więcej informacji o ofercie Złotej Rączki udzielam e-mailowo i pod podanym numerem telefonu. Serdecznie zapraszam — Piotr Kaczmarkiewicz.
Zasięg działania
Firma Piotr Kaczmarkiewicz Złota Rączka z lokalizacji: Kalisz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń