Sebastian Broda Usługi Kominiarskie

Ekspertyzy kominiarskie dla instalacji gazowych

Kominiarze
al. Wojska Polskiego 82/86, 62-800 Kalisz wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Sebastian Broda Usługi Kominiarskie

Informacje

Opis działalności
Firma Sebastiana Brody z Kalisza zajmuje się wykonywaniem usług kominiarskich. W ich skład wchodzi czyszczenie przewodów kominowych i wentylacyjnych, a także przeprowadzanie przeglądów technicznych i sporządzanie ekspertyz kominiarskich.
Produkty i usługi
Firma zajmuje się głównie konserwacją przewodów kominowych i wentylacyjnych. Obejmuje ona między innymi czyszczenia kanałów kominowych z sadzy i innych produktów spalania, uszczelnianie kominów oraz ich udrażnianie.

Firma przeprowadza również odbiory kominiarskie nowo powstałych przewodów kominowych połączonych z urządzeniem grzewczym na paliwa stałe, olej opałowy lub gaz.

Ponadto firma Sebastiana Brody przeprowadza okresowe przeglądy stanu technicznego kominów i przewodów kominowych. Prowadzi również ich monitoring, w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa użytkowników.

Dodatkowo sporządza ekspertyzy kominiarskie i opinie kominiarskie dotyczące montażu instalacji gazowej w domach w budynkach oraz połączeń kanałów kominowych z urządzeniami grzewczymi. Wykonuje również pomiary ciągu przewodów kominowych oraz pomiary wydajności wentylacji.

Wszystkie zadania są realizowane z dużą skrupulatnością, a by zapewniać klientom bezpieczeństwo i komfort użytkowania urządzeń grzewczych.

Osoby z Kalisza i okolic zainteresowane szczegółami oferty proszone są o kontakt telefoniczny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kaliski, ostrowski, pleszewski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
T
Tereska_koc
To właśnie on jako pierwszy zauważył problem ze zbyt krótkim kominem na dach, co powodowało cofanie się spalin. Bardzo dziękujemy za wszelką okazaną pomoc.
T
Tpawelek
Udało mu się znaleźć i zlikwidować nieszczelność w kominie. Problem był poważny, bo dym było już czuć w pokojach na 1 piętrze. Dziękujemy.