Job Service - Agencja Pośrednictwa Pracy

Profesjonalne biuro pośrednictwa pracy za granicą.

Agencje pośrednictwa pracy
ul. Babina 14, 62-800 Kalisz wielkopolskie
poniedziałek 10:00 - 16:30
wtorek 10:00 - 16:30
środa 10:00 - 16:30
czwartek 10:00 - 16:30
piątek 10:00 - 16:30
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(62) 757 03 59
Adres korespondencyjny
ul. Babina 14, 62-800 Kalisz wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Na polskim rynku działamy od 2008 roku jako agencja zatrudnienia (nr. cert.4553) zajmujemy się pośrednictwem pracy u pracodawców zagranicznych w Holandii. Dbając o interesy naszych klientów przedstawiamy tylko oferty sprawdzonych przez nas pracodawców, ponadto staramy się, aby w maksymalnym stopniu spełnić oczekiwania przyszłych pracowników w zakresie elastyczności i różnorodności pracy.

W naszych, ciągle aktualizowanych propozycjach zatrudnienia, mamy również oferty pracy w Holandii dla młodzieży.

Dzięki naszemu pośrednictwu możliwa jest praca w Holandii od zaraz. W celu jak najszybszego jej podjęcia, pomagamy również w organizacji transportu do Holandii, zapewniając dotarcie pracownika pod określony adres w wyznaczonym terminie. Współpracujemy z oddziałami AB na terenie całej Holandii. Oferujemy pewną i legalną pracę za granicą na holenderskich warunkachu rzetelnych pracodawców.

Wszelkich informacji dotyczących zatrudnienia, warunków socjalnych i obowiązkowego ubezpieczenia, któremu podlegają pracownicy w Holandii, udzielą Państwu nasi doradcy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Opis działalności
Praca w Holandii, codzienne nowe oferty pracy w ogrodnictwie, rolnictwie, przemyśle, logistyce.Praca sezonowa i długoterminowa, dostępna od zaraz. Szczegóły oferty na www.szukasz-pracy.pl Job Service - Agencja Pośrednictwa Pracy to profesjonalna i doświadczona firma zajmująca się pośrednictwem pracy za granicą naszego kraju. Jej siedziba mieści się w Kaliszu. Na rynku działa od 2008 roku.
Produkty i usługi
Nasza agencja zatrudnienia w Holandii funkcjonuje już przeszło 10 lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu kompleksową usługę.

Nie należymy do agencji, którym zależy tylko na tym, aby jak najszybciej wysłać pracownika za granicę. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaka na nas ciąży, doradzamy naszym Klientom w sprawach formalnych za granicą, pomagamy znaleźć mieszkanie, organizujemy przejazd, posiadamy bogatą ofertę prac, tak, by każdy mógł się odnaleźć w obcym kraju.

Zależy nam na tym, aby wszyscy wygrywali, my, nasi Klienci i ich przyszli pracodawcy i jak na razie udaje się nam spełniać to założenie!

W naszych ciągle aktualizowanych propozycjach zatrudnienia, mamy również oferty pracy w Holandii dla młodzieży.

Dzięki naszemu pośrednictwu możliwa jest praca w Holandii od zaraz.

Posiadamy bardzo dużo ofert z branży technicznej, logistycznej, produkcji oraz sektoru agrarnego, który jest niezwykle popularny w tak zwanym "sezonie letnim". Posiadamy oferty prac zarówno sezonowych, jak i całorocznych.

Skontaktuj się z nami i znajdź pracę jeszcze dziś!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Krzysztof.Z
2019-05-23 12:52:54
Polecam, Uczciwa Firma, konkretni rzetelni.
B
K
Barbara K.
2019-05-14 14:00:34
Bardzo dobra współpraca, miła obsługa i oczywiście konkretne oferty pracy. Wyjeżdżam co roku na prace sezonowe.