Improvex sp.j. G. Rudowicz

Urządzenia biurowe, serwis gwarancyjny

Wynajem i sprzedaż kserokopiarek
ul. Babina 6-7, 62-800 Kalisz wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(62) 764 65 71
Adres korespondencyjny
ul. Babina 6-7, 62-800 Kalisz wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Improvex to firma Grażyny Rudowicz. Istniejemy od 1990 roku i znajdujemy się w Kaliszu. Oferujemy urządzenia biurowe i ich serwis.
Produkty i usługi
Nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór urządzeń biurowych. Posiadamy sprzęty wysokiej jakości i renomowanych producentów takich jak Toshiba, Canon, Develop, Datecs i wiele innych. Służymy fachowym doradztwem. Cieszymy się szerokim gronem zadowolonych Klientów. Ofertę kierujemy do osób indywidualnych, firm większych i mniejszych.

Oferujemy urządzenia biurowe takie jak:
- kserokopiarki
- nowe oraz używane kopiarki
- drukarki etykiet
- niszczarki
- drukarki
- zamienniki tuszy
- folie do laminatorów
- tusze do drukarek atramentowych

Oprócz tego proponujemy też tonery do drukarek laserowych, wagi elektroniczne, kasy stacjonarne. Poszerzyliśmy ofertę o drukarki fiskalne i do etykiet oraz drukarki kodów kreskowych. Mamy też czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalnei mobilne oraz podpisy elektroniczne i oprogramowania.

Posiadamy także akcesoria takie jak żele do drukarek żelowych, wkłady do drukarek stałoatramentowych, kasetki do drukarek igłowych oraz tonery do kserokopiarek cyfrowych i analogowych. W ofercie mamy też rożne papiery – specjalistyczne, do ploterów, do drukarek wielkoformatowych, biurowe.

Zakupią u nas Państwo tasiemki samoprzylepne do etykiet i kodów kreskowych, a także okładki do bindowania.

Zajmujemy się też serwisem pogwarancyjnym. Zespół naszych wyszkolonych serwisantów kompleksowo i z zaangażowaniem podejdzie do naprawy. Pracownicy Improvex to osoby posiadające bogatą wiedzę z zakresu informatyki i systemów sieciowych. Serwis wykonujemy sprawnie i rzetelnie.


Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń