Elektryk Sp. z o.o.

Instalacje elektryczne, instalacje alarmowe oraz wiele innych

Hurtownie artykułów elektrotechnicznych
ul. Dobrzecka 72, 62-800 Kalisz wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(62) 764 63 90
Adres korespondencyjny
ul. Dobrzecka 72, 62-800 Kalisz wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Elektryk ma swoją siedzibę w Kaliszu, na terenie województwa wielkopolskiego. Na rynku działamy od ponad 30 lat. Wsparciem wszelkich naszych działań inwestycyjnych jest własna hurtownia elektryczna, w której prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.
Produkty i usługi
Od ponad trzydziestu lat działamy na rynku, stale się rozwijając i poszerzając ofertę. Specjalizujemy się w automatyce przemysłowej. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm.

Oferta naszej firmy obejmuje:
- instalacje elektryczne,
- instalacje alarmowe,
- sieci inteligentnych budynków,
- serwerownie,
- sieci strukturalne,
- automatyka przemysłowa.
Ponadto oferujemy sieci monitoringu, telewizję przemysłową oraz wiele innych prac z dziedziny elektroinstalacji. Dodatkowym atutem naszej firmy jest prowadzony przez nas warsztat prefabrykacji rozdzielnic. W ramach instalacji elektrycznych prowadzimy prace instalatorskiew obiektach przemysłowych, instalując trasy kablowe, stacje transformerowi, sieci strukturalne, oświetlenie podstawowe, awaryjne i ewakuacyjne.

Do naszych zadań należy prefabrykacja szaf rozdzielczych niskich i średnich napięć. Stosujemy podzespoły znanych producentów. Wykonamy dowolną szafę rozdzielczą według projektu Klienta lub własnego. Uzupełnienie naszej oferty jest projektowanie wszelkich instalacji elektrycznych, wraz z urządzeniami sterującymi.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą wsparciem, fachową poradą oraz pomocą. Klientom zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zleceń.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Elektryk z Kalisza.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
J
Marek Jackowiak
Naprawdę nieźle zaopatrzona hurtownia, maja nawet rzeczy już nie produkowane, ogromny plus za to, że nie sprzedają chińszczyzny, a markowy osprzęt utrzymują w dobrej cenie. Osobiście polecam, skorzystałem i wyszedłem zadowolony.
A
C
andzrej c.
Bardzo dobrzy fachowcy, sprowadzą co trzeba, jeśli nie mają na stanie. Polecam.