ABC Nauki Jazdy Ośrodek szkolenia kierowców Rafał Skonieczny

Najlepsza szkoła jazdy w Kaliszu

Kursy i nauka jazdy
ul. Górnośląska 56, 62-800 Kalisz wielkopolskie
Poniedziałek 12:00 - 20:00
Wtorek 12:00 - 20:00
Środa 12:00 - 20:00
Czwartek 12:00 - 20:00
Piątek 12:00 - 20:00
Sobota 12:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
(7 opinii) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Patryk Skonieczny
884305990
Rafał Skonieczny
880790480
884305990
ABC Nauki Jazdy Ośrodek szkolenia kierowców Rafał Skonieczny

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy dla Państwa Ośrodek Szkolenia Kierowców. Nasza siedziba znajduje się w Kaliszu. Właścicielem jest Rafał Skonieczny. Zapraszamy do kontaktu. Każdy z naszych kursantów odbywa jazdę szkoleniową Mercedesem A35 AMG.
Produkty i usługi
Zajmujemy się szkoleniem kursantów już od 2006 roku i posiadamy w tym cenne doświadczenie. Kursy zaczynamy od szkolenia teoretycznego, a sala, w której się ono odbywa jest całkowicie przystosowana do komfortowego przebiegu zajęć. Składają się one z sześciu spotkań prowadzonych przez instruktora. Na szkoleniu teoretycznym omawiane są wszystkie zagadnienia ruchu drogowego oraz pierwszej pomocy medycznej.

Każdy kursant otrzymuje od nas pełen pakiet materiałów dydaktycznych wraz z zestawem pytań egzaminacyjnych. Odpowiadają one egzaminom państwowym. Zakupujemy je na bieżąco, co daje Państwu gwarancję ich aktualności. Po zakończeniu zajęć teoretycznych przygotowujemy kursantów do oswojenia się z pojazdem w symulatorze do nauki jazdy. Zmniejsza to późniejszy stres na faktycznych pierwszych jazdach.

W zakres szkoleń praktycznych wchodzi trzydzieści godzin jazd z instruktorem. Zajęcia odbywają się specjalnie przygotowanymi w tym celu samochodami marki Kia Rio. Dbamy o nasze narzędzia pracy i regularnie poddajemy je przeglądom czy konserwacjom. Daje to pewność ich bezwzględnej sprawności w każdym momencie. Zajęcia praktyczne obejmują cały obszar Kalisza. Oferujemy także praktykę na placu manewrowym. Po wykorzystaniu trzydziestu godzin kursanci zdają egzamin wewnętrzny, który jest wliczony w koszta.

Mercedes jest naszym samochodem reklamowym, każdy kursant po zakończeniu kursu odbywa nim jazdę szkoleniową. Możliwe jest również odbycie tym autem całego kursu z automatyczną skrzynią biegów.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zdobycia większej ilości informacji. Zachęcamy do skorzystania z oferty.
Certyfikaty
Szkoła jazdy z wieloletnią tradycją.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kaliski, koniński, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski, sieradzki, turecki

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
M
Marika
Polecam tutaj nauke! Wykłady i jazdy z panem Patrykiem przebiegły bardzo fajnie. Egzaminy zdane bezproblemowo!
P
Patryk
Polecam! kurs przebiegł bardzo profesjonalnie
P
Pshemko856
Dzięki nim zdałem za pierwszym razem. Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy.
M
N
Michał Nowak
Bardzo profesjonalne podejście, instruktorzy nie z przypadku. Do tego są bardzo cierpliwi i potrafią wszystko dokładnie wytłumaczyć. Serdecznie polecam.
Z
G
Zuzanna Gądek
Serdecznie polecam szkołę abc nauki jazdy ze względu na atmosferę na kursie i profesjonalizm. Dobre przygotowanie do egzaminu
M
K
Marcin Kawlowski
Instruktor od części teoretycznej bardzo w porządku, w ciekawy sposób prowadził zajęcia. Instruktor od części praktycznej bardzo cierpliwy i dokładny. Polecam serdecznie!
P
W
Patrycja Włodarczyk
Zaczynając kurs nie potrafiłam nic zrobić w aucie. Pan Rafał nauczył mnie wszystkiego od początku do końca dzięki temu egzamin zdałam za pierwszym razem i teraz ciesze się prawkiem. POLECAM!