Usługi Kominiarskie Sebastian Broda

Kominy
ul. Kazimierza Pułaskiego 24/18, 62-800 Kalisz wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Kominiarskie Sebastian Broda

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług kominiarskich. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i właścicieli firm.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w wykonywaniu zadań, które obejmują konserwację kominów. W tym zakresie zajmujemy się czyszczeniem przewodów kominowych, uszczelnianiem kominków, czyszczeniem wentylacji, a także udrażnianiem kominów. Dodatkowo uczestniczymy przy odbiorach kominiarskich, a także wykonujemy szereg pomiarów, między innymi pomiarów skuteczności wentylacji, a także pomiarów ciągów kominowych.

Dokonujemy też oceny stanu konstrukcji systemu kominowego, a także zapewniamy monitoring kominów. Pracujemy przy pomocy urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na sprawną realizację zleceń, a także dokonywanie dokładnych pomiarów. Podpowiadamy też w jaki sposób dbać o wentylację, a także z jaką częstotliwością powinno się ją sprawdzać. W sezonie zimowym tego typu przeglądy powinny być wykonywane częściej ze względu na sezon grzewczy.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony, które dotyczą naszej działalności.

Kominiarstwo to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością. Wszystkie ciągi kominowe bardzo dokładnie sprawdzamy, by mieć pewność, że wszystko działa tak jak powinno i nie stanowi zagrożenia dla mieszkańców.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i odwiedzenia naszej firmy w Kaliszu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kaliski, Kalisz, ostrowski, pleszewski, turecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń