Bud-Mar Mariusz Wytwer

Wykonawca oszczędnych posadzek anhydrytowych

Posadzki przemysłowe
ul. Majkowska 17a, 62-800 Kalisz wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
605 951 594
Adres korespondencyjny
ul. Majkowska 17a, 62-800 Kalisz wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Mariusz Wytwer jest właścicielem firmy Bud-Mar, która znajduje się w Kaliszu. Obsługujemy Klientów prywatnych i biznesowych. Do naszych głównych usług należy wylewanie posadzek w obiektach mieszkalnych, garażach, halach, czy magazynach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą
Produkty i usługi
Firma Bud-Mar podczas przygotowania wylewek posługuje się pompą Miksokret. Wylewkę zacieramy mechanicznie, dzięki czemu podłoże jest idealnie równe. Zapewniamy najwyższą jakość powierzchni, którą charakteryzuje wysoka oszczędność energii elektrycznej. Podczas montażu zużywamy o wiele mniejsze ilości kleju oraz płytki, a tym samym rezygnujemy z warstw wyrównujących pod parkiet. Na każdą naszą usługę udzielamy gwarancji.

Oferujemy:
- wylewanie posadzek cementowych,
- wylewanie jastrychów,
- wylewanie chudych betonów,
- wylewanie fundamentów,
- wylewanie stropów,
- wylewanie balkonów.

Posadzki wylewamy w obiektach mieszkalnych i przemysłowych. Aby poziom posadzki był idealny, posługujemy się niwelatorem, który pozwala nam kontrolować wysokość powierzchni.

Polecamy również posadzki anhydrytowe. Ich główne zalety to bardzo wysoki stopień płynności, który przekłada się na pracę z materiałem i możliwość uzyskania idealnie gładkiej powierzchni. Posadzka ma dużą odporność na zginanie oraz ściskanie i o wiele lepiej znosi urazy mechaniczne niż jastrych cementowy. Posadzka ma niską porowatość i pozwala na doskonałe przewodzenie ciepła z rur do całego mieszkania. Wylewka daje możliwość kontynuowania prac budowlanych już po 2-dniach, a także ogrzewania po ok. 7 dniach.

Wszystkie produkty, które oferujemy, są przez nas sprawdzone. Montując w Państwa obiekcie prezentowane technologie, bierzemy za nie stuprocentową odpowiedzialność.


Zapraszamy do kontaktu z firmą Bud-Mar z Kalisza.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń