Winter Paweł Twardowski

Projektowanie, montaż oraz serwis klimatyzacji

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Mazurska 8, 62-800 Kalisz wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Winter Paweł Twardowski

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Paweł Twardowski. Jestem właścicielem firmy Winter. Specjalizujemy się w projektowaniu, montowaniu oraz serwisie klimatyzacji. Nasza siedziba znajduje się w Kaliszu. Działamy na rynku już od 2016 roku.
Produkty i usługi
Klimatyzacja to rozwiązanie sprzyjające nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w biurach, czy obiektach przemysłowych. Współpracując z Winter, mają Państwo gwarancję wysokiej wydajności urządzeń. Nasze produkty pochodzą wyłącznie od znanych i sprawdzonych marek. Oferujemy liczne systemy wentylacji, ogrzewania oraz pomp ciepła. Proponujemy również wentylację mechaniczną nawiewną, wywiewną oraz nawiewno-wywiewną.

W ramach usług serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego proponujemy Państwu między innymi:

- pomiar i regulacja ciśnienia freonu,
- gruntowe czyszczenie parownika,
- gruntowe czyszczenie skraplacza,
- czyszczenie filtrów,
- odgrzybianie i dezynfekcja klimatyzatora,
- pomiar sprawności elektrycznej,
- pomiar wydajności chłodniczej,
- smarowanie podzespołów głównych,
- pomiary temperatury chłodzenia i grzania,
- drobne naprawy oraztest pracy urządzenia.

Zajmiemy się także sprawdzaniem szczelności urządzenia. Winter oferuje też szereg prac związanych z rekuperacją. O szczegółach świadczonych przez nas usług dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego biura w Kaliszu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, przedstawimy cennik naszych usług oraz podpowiemy w kwestii wyboru najodpowiedniejszego urządzenia klimatyzacyjnego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Halina
Jestem zadowolona. Firma zajęła się zaprojektowaniem klimatyzacji, uwzględniając moje uwagi. Panowie przyjechali zamontować urządzenie oraz wykonać jego test. Wszystko działa świetnie.
Ł
Łukasz
Fachowcy, którzy rzetelnie podeszli do mojego zgłoszenia. Już po pierwszym kontakcie miałem zapewnione wsparcie ekspertów. Doradzili mi przy wyborze klimatyzacji do mojego biura. Polecam.