Broker Serwis Mariusz Kaczmarek

Samochodowe instalacje gazowe
ul. Hurtowa 2, 62-510 Konin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Broker Serwis Mariusz Kaczmarek

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Broker serwis znajduje się w Koninie, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się serwisowaniem instalacji gazowych. Posiadamy szeroki wybór części do tego typu instalacji, dzięki temu naprawa przebiega sprawnie oraz rzetelnie. W naszej ofercie można także znaleźć montaż instalacji LPG w samochodach osobowych, które pozwalają na ograniczenie kosztów paliwa.
Produkty i usługi
W ramach serwisu instalacji gazowych oferujemy regenerację wtryskiwaczy gazu. Możemy także zaproponować wymianę filtrów gazu i zbiornika LPG. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy regeneracja instalacji gazowych.

Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych, a także właścicieli przedsiębiorstw. Jesteśmy w stanie założyć instalacje LPG w samochodach firmowych.

Zajmujemy się także naprawą klimatyzacji samochodowych. Wymienimy filtry układu klimatyzacji. Oferujemy również naprawę przewodów gumowych, spawanie rurek aluminiowych czy demontaż i ponowny montaż przewodu klimatyzacji. Oprócz tego nasza oferta obejmuje napełnienie klimatyzacji poprzez uzupełnienie czynnika, który odpowiada za odprowadzanie ciepła. Proponujemy również sprawdzanie azotem szczelności instalacji klimatyzacji.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana, do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Nasze usługi to najwyższy poziom, fachowa i kulturalna obsługa mieści się w niskiej cenie a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Zapewniamy stuprocentową skuteczność. Gwarantujemy rzetelność oraz terminowość.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat naszej oferty.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Broker Serwis.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gnieźnieński, kaliski, Kalisz, kolski, Konin, koniński, ostrowski, pleszewski, słupecki, turecki, wrzesiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń