Eko inwest Marzena Kaźmierczak

Obsługa przedsiębiorstw pod kątem ekologii. Dokumentacje, pozwolenia etc.

Ochrona środowiska
ul. Karłowicza 9/36, 62-510 Konin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
609 557 487
Adres korespondencyjny
ul. Karłowicza 9/36, 62-510 Konin wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Eko Inwest Marzena Kaźmierczak ma swoją siedzibę w Koninie. Działamy aktywnie od 2016 roku.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność skupia się na obsłudze przedsiębiorstw i instytucji pod względem ochrony środowiska. Wykonywana przez nas praca zajmuję się między innymi dokumentacjami z zakresu wytwarzania i przetwarzania odpadów, wpływem podejmowanych przedsięwzięć na kształt i stan środowiska naturalnego oraz wszelkimi aspektami działalności firm, które w bezpośredni sposób związane są ze środowiskiem.

Świadczone przez nas usługi stanowią duże ułatwienia dla przedsiębiorstw. Po dokładniej analizie wszystkich procesów oraz działań danej firmy opracowujemy raport, w którym opisujemy wszystkie niezbędne zezwolenia do rozpoczęcia danej działalności oraz inne szczegóły.

Nasze usługi to między innymi:

- raporty oddziaływania na środowisko planowanych przedsięwzięć,
- karty informacyjne przedsięwzięć,
- operaty wodno-prawne,
- wnioski o pozwolenie zintegrowane.

Dodatkowo zajmujemy się ewidencją i sprawozdawczością gospodarki odpadami i opakowaniami oraz naliczamy opłaty gospodarcze za korzystanie ze środowiska. Przygotowujemy także sprawozdawczość dla gmin i zakładów w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi.

Zajmujemy się dokumentacjami niezbędnymi do wydania zezwolenia na zbieranie, wytwarzanie oraz przetwarzanie, a także transport odpadów. Ponadto przygotowujemy dokumentacje do wydania pozwolenia na wprowadzeniegazów i płynów do powietrza.

Funkcjonujemy aktywnie już od ponad trzech alt. Przez cały ten czas udało nam się zebrać odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zapewnić o najwyższej jakości naszych usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń