Eko Inwest Marzena Kaźmierczak

Usługi z zakresu ochrony środowiska.

Instytuty i ośrodki badawcze
ul. Karłowicza 9/36, 62-510 Konin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eko Inwest Marzena Kaźmierczak

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Eko Inwest znajduje się w Koninie, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w usługach z zakresu ochrony środowiska. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2016 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marzena Kaźmierczak.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Eko Inwest jest obsługa przedsiębiorstw i instytucji pod względem ochrony środowiska. W naszej ofercie można znaleźć sporządzanie dokumentacji z zakresu wytwarzania i przetwarzania odpadów, wpływem podejmowanych przedsięwzięć na kształt i stan środowiska naturalnego oraz wszelkimi aspektami działalności firm, które w bezpośredni sposób związane są ze środowiskiem.

Sporządzamy między innymi:
- karty informacyjne przedsięwzięć,
- operaty wodno-prawne,
- wnioski o pozwolenie zintegrowane,
- raporty oddziaływania na środowisko planowanych przedsięwzięć.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy ewidencja i sprawozdawczość gospodarki odpadami oraz opakowaniami. Naliczamy również opłaty gospodarcze za korzystanie ze środowiska. Podejmiemy się także przygotowania sprawozdawczości dla gmin i zakładów w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi.

Zajmujemy się dokumentacjami niezbędnymi do wydania zezwolenia na zbieranie, wytwarzanie oraz przetwarzanie, a także transport odpadów. Ponadto przygotowujemy dokumentacje do wydania pozwolenia na wprowadzenie gazów i płynów do powietrza.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Eko Inwest.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń