EKO-INWEST Marzena Kaźmierczak

Usługi w zakresie ochrony środowiska

ul. Karłowicza 9 lok. 36, 62-510 Konin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
609 557 487
Adres korespondencyjny
ul. Karłowicza 9 lok. 36, 62-510 Konin wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma EKO-INWEST oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska na rzecz przedsiębiorstw, gmin, rolnictwa i instytucji.
Produkty i usługi
Planujesz założyć nowy biznes, jednak wiesz, że prawdopodobnie będzie ingerował w środowisko? Chcesz uzyskać zgodę, która jednocześnie reguluje korzystanie z przestrzeni publicznej? Firma EKO-INWEST z Konina zajmie się rozwiązaniem Twoich problemów.

Świadczymy usługi z zakresu sporządzania niezbędnej dokumentacji między innymi do wydania pozwoleń na wytwarzanie, przetwarzanie, transport oraz zbieranie odpadów, a także wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza. Wykonamy naliczanie opłat za gospodarcze korzystanie ze środowiska.

Może zdarzyć się, że instalacja, którą planujesz wykonać, będzie wymagała pozwolenia zintegrowanego. Konieczność jego uzyskania pojawia się w momencie, gdy istnieje ryzyko spowodowania zanieczyszczenia elementów przyrodniczych lub przestrzeni środowiska. W treści pozwolenia zintegrowanego znajdują się warunki emisji nieczystości do wód lub powietrza. W takich przypadkach warto skorzystać z naszej pomocy. Twoja inwestycja może zmuszać do uzyskania operatu wodnoprawnego. Jest to dokument, który dokładnie określa sposób korzystania z wód. Będziesz go potrzebować, jeśli planujesz wykonać urządzenie wodne, takie jak budowla piętrząca czy kanał. Przyda się również w momencie, gdy zamierzasz wybudować staw na działce. Kolejnym dokumentem, który pomożemy uzyskać, jest raport oddziaływania na środowisko. Ocenia, w jakim stopniu planowana inwestycja wpłynie na stan wody oraz powietrza. Dodatkowo zapewniamy profesjonalne doradztwo zakładom komunalnym w zakresie sprawozdawczości związanej z gospodarowaniem odpadami.

Oferowane usługi są skierowane do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, różnych instytucji oraz gmin. Doświadczeni pracownicy kompleksowo zajmą się opracowaniem dokumentacji regulujących korzystanie ze środowiska. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia siedziby biura w Koninie przy ulicy Chopina 9 lok. 66.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w opracowaniu dokumentacji regulujących korzystanie ze środowiska, obsłudze przedsięwzięć pod kątem ochrony środowiska, oraz w doradztwie i konsultingu. Realizujemy obowiązki sprawozdawczości z zakresu ochrony środowiska w firmach.

Oferujemy również pomoc dla gmin oraz zakładów komunalnych w zakresie sprawozdawczości dot. gospodarowania odpadami komunalnymi, pomoc w organizacji punktów selektywnej zbiórki odpadów pomoc w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń