Gazomet

Systemy grzewcze, wentylacyjne i solarne

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Okólna 29c, 62-510 Konin wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Gazomet

Informacje

Opis działalności
Gazomet zajmuje się instalacjami sanitarnymi. Siedziba działalności znajduje się w Koninie. Właścicielem jest Wiesław Kostecki, który zachęca do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Gazomet działa już od 1991 roku. Głównym profilem działalności jest instalacja ogrzewania. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w technice sanitarnej, mechanicznej z odzyskiem ciepła oraz grzewczej. Do podstawowych czynności wykonywanych przez Gazomet należą między innymi:

- kotły ciepła,
- kolektory słoneczne,
- systemy solarne,
- pompy ciepła,
- fotowoltaika.

Istnieje możliwość zakupu rur i łączników ciśnieniowych, instalacji kanalizacyjnych, zestawów hydroforowych oraz armaturę do gazu i wody. W ofercie znajduje się szeroki wybór ceramiki, do której należą umywalki, wc, postumenty, baterie łazienkowe, natryski, brodziki i akcesoria łazienkowe. Uzupełnieniem oferty są narzędzia i chemia instalacyjna. Zasoby obejmują wyroby, które pochodzą od sprawdzonej i zaufanej marki Wolf GmbH, która udziela pięcioletniej gwarancji na urządzenia grzewcze.

Pracownicy przedsiębiorstwa posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Pracownicy zapraszają do skorzystania z oferty.


Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
Gregu
bardzo dobrzy fachowcy, polecam w 100%