Mondial Tours. Biuro podróży. Górska G.

Wycieczki, rezerwacja biletów i organizacja imprez

Biura podróży i agencje turystyczne
ul. Poznańska 176, 62-510 Konin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(63) 249 21 00
Adres korespondencyjny
ul. Poznańska 176, 62-510 Konin wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Biuro podróży Mondial Tours znajduje się w Koninie. Firma należy do Grażyny Górskiej. Działa od 1995 roku i oferuje udany wypoczynek, w atrakcyjnej cenie. Posiada też oddział w Słupcy.
Produkty i usługi
Wypoczynek to jedna z największych przyjemności, a biuro podróży Mondial Tours sprawia, że nic go nie zakłóca. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i współpracy z wiodącymi operatorami wycieczek, Państwa podróże są niezagrożone, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. W biurze można zakupić wycieczki do najpopularniejszych miejsc w Polsce, Europie i na świecie, a także do tych dopiero odkrywanych dla turystyki. Oferta obejmuje:
-wycieczki objazdowe
-wycieczki grupowe
-rejsy turystyczne
-wczasy
-zielone szkoły
-kolonie
-pielgrzymki
-obozy sportowe

Ponadto za pośrednictwem biura Mondial Tours można zarezerwować bilety na promy, przejazdy krajowymi i zagranicznymi liniami autobusowymi, a także samoloty. W tym ostatnim przypadku dostępne są loty czarterowe i regularne, w tym tanich linii lotniczych.

Dla klientów biura przygotowano też możliwość zarezerwowaniapokojów w hotelach o różnym standardzie i wykupienie ubezpieczeń podróżnych.

Oferta biura podróży Mondial Tours obejmuje wiele punktów, dlatego by poznać je wszystkie najlepiej wejść na stronę internetową. Można też zadzwonić, napisać maila lub odwiedzić jedno z dwóch biur.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
O
Ola
Świetne biuro! Fachowa obsługa. Spędziłam dzięki Mondial Tours wspaniałe chwile w Grecji.
T
Tomek
nowe fajne biuro