Ventima Kałużny Jacek

Klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie - montaż, uruchomienie, serwis.

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Przydziałki 39, 62-500 Konin wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 552 842
Biuro
601552842
info@ventima.eu
Serwis
601552842
serwis@ventima.eu
Adres korespondencyjny
ul. Przydziałki 39, 62-500 Konin wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Świadczymy usługi w zakresie montażu i uruchomienia pomp ciepła Panasonic, Viessmann, instalacji i uruchomienia automatyki central wentylacyjnych, kotłów gazowych i olejowych oraz klimatyzacji. Zajmujemy się również serwisem urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych w szerokim zakresie (w tym kolektorów słonecznych i pomp ciepła).
Produkty i usługi
Firma Ventima to przedsiębiorstwo z ponad 15-letnim doświadczeniem w świadczeniu usług z zakresu ogrzewania. Naszą specjalnością jest montaż, uruchamianie oraz serwisowanie wszystkich innowacyjnych urządzeń stosowanych w tej branży.

Wentylacja i klimatyzacja nie ma przed nami żadnych tajemnic, gdyż jako pionierzy na tym rynku stawiamy na najnowocześniejszy sprzęt, doświadczenie pracowników, a przede wszystkim na profesjonalny kontakt z klientem. Jeśli cenisz sobie dbałość o szczegóły, a odpowiednia temperatura jest dla Ciebie wyznacznikiem komfortu życia bądź warunkiem do realizowania pracy zawodowej, powierzenie nam tych spraw to strzał w dziesiątkę.

Kompleksowe usługi, które świadczymy, poza montażem urządzeń, obejmują stały serwis urządzeń. Doskonale znamy się na kotłach gazowych, olejowych czy filtrach powietrza i wiemy jak je instalować oraz konserwować.

Właściciele marketów, hal czy innych powierzchni użytkowych doskonale wiedzą, że ogrzewanie to nieodzowny element sprawnego funkcjonowania obiektu, szczególnie w okresie chłodów i zimowych mrozów. Jeżeli masz złe doświadczenia z funkcjonowaniem instalacji ciepłego ogrzewania, powinieneś skontaktować się z Ventimą. Nasze systemy nie tylko zapewnią Ci wydajne działanie, ale również gwarantują sprawność przez wiele lat.

Potrzebujesz zainstalować centralę wentylacyjną w miejscu pracy?
Szukasz sprawnej instalacji węzłów cieplnych?
Cenisz sobie profesjonalne doradztwo techniczne?

Wszystkie Twoje potrzeby zrealizuje firma Ventima. Jeśli wciąż tracisz czas i pieniądze na nieefektywne systemy ogrzewania, skończ z tym. Skontaktuj się z nami, a Twoje problemy zostaną rozwiązane. Wykonaj jeden telefon. Rozmowa nic nie kosztuje, a wartość, jaką jesteśmy w stanie zaoferować jest bezcenna.

Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców na obszarze Kalisza, Konina, Turka, Środy Wlkp., Gniezna, Wrześni, Jarocina, Słupcy oraz Koła. Zapraszamy do współpracy.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się automatyką oraz serwisem kotłów gazowych, kotłów olejowych, central wentylacyjnych i węzłów cieplnych.
Pracujemy ze wszystkimi markami dostępnych urządzeń, m.in: Viessmann, Panasonic, Ferroli, DeDietrich, Buderus, Siemens, Danfoss, Samson, VTS, Kampmann, Komfovent, Lennox, ClimaProdukt, SystemAir, LG, Mitsubishi, Breezair.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Kalisz, Konin, Turek, Środa Wlkp., Gniezno, Września, Słupca, Jarocin, Pleszew, Koło

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń