Ventima Kałużny Jacek

Montaż pomp ciepła oraz klimatyzacji i wentylacji

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Przydziałki 39, 62-500 Konin wielkopolskie
(7 opinii) napisz opinię
Ventima Kałużny Jacek

Informacje

Opis działalności
Firmę Ventima założyliśmy w 2008 roku na terenie Konina, w województwie wielkopolskim. Właścicielem jest Jacek Kałużny. Zajmujemy się montażem ekologicznych i niezależnych źródeł ogrzewania.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Ventima zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem i montażem instalacji grzewczych. W szczególności polecamy naszym Klientom montaż pomp ciepła.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki Panasonic i Viessmann. Obie firmy dostarczają na polski rynek nowoczesne i energooszczędne urządzenia, które pozwalają ogrzać wodę użytkową oraz wszystkie pomieszczenia w domu. Powietrzne pompy ciepła, jak sama nazwa wskazuje, korzystają z powietrza zewnętrznego, aby ogrzewać pomieszczenia. Nowoczesne modele nawet w 80% wykorzystują energię odnawialną podczas produkcji energii, która nie przyczynia się do zatruwania środowiska dwutlenkiem węgla.

W montowanych przez nas urządzeniach można znaleźć pompy o najwyższej klasie energetycznej. Dzięki nim zużycie energii znacznie spada i koszty ogrzewania domu maleją. Pompy działają niezależnie od pogody i pozwalają utrzymać wysoką temperaturę wody nawet przy niskich temperaturach na zewnątrz budynku. Instalacje nie wymagają ciągłej obsługi przez osoby trzecie. Pompy ciepła spełniają swoją rolę jeszcze lepiej w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Większość modeli ma także wbudowany tryb ogrzewania oraz chłodzenia. W urządzeniach można także znaleźć panele informujące użytkowników o pracy sprężarek. Klienci mogą sterować pompami także przez aplikacje mobilne.

W zakres naszej oferty wchodzi także:
- uruchomienie kotłów gazowych i olejowych,
- uruchomienie kolektorów słonecznych,
- instalacja i uruchomienie automatyki węzłów cieplnych,
- wykonywanie rozdzielnic sterujących i zestawów automatyki,
- montaż i uruchomienie central wentylacyjnych,
- montaż klimatyzacji tradycyjnej i ewaporacyjnej.

Świadczymy także usługi serwisowe. Wykonujemy naprawy i przeprowadzamy przeglądy. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm. Nasz obszar działania obejmuje teren Kalisza, Konina, Turka, Środy Wlkp., Gniezna, Wrześni, Jarocina, Słupcy oraz Koła.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - firma Ventima w Koninie.
Marki i specjalizacje
Viessmann, Panasonic, Ferroli, DeDietrich, Buderus, Siemens, Danfoss, Samson, VTS, Kampmann, Komfovent, Lennox, ClimaProdukt, SystemAir, LG, Mitsubishi, Breezair
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
M
Mateusz
Bardzo polecam kadrę firmy Ventima. Pan przyjechał do nas aż 30 km od siedziby. Doradził nam przy wyborze urządzenia grzewczego. Sprawdził nasze aktualne zużycie energii na ogrzewanie wody i zaoferował montaż pompy. Już od kilku miesięcy wydatek zaczyna się zwracać. Koszty ogrzewania są o wiele mniejsze. Bez problemu podgrzewamy wodę do picia i do grzejników.
C
Cqubua
Mam do nich bardzo duży szacunek. W Ventimie nie ma miejsca na fuszerkę.
R
Rubysaa6566
Polecam firmę Ventima. Duża wiedza i świetne przygotowanie.
K
Ksya228
Zakładali wentylację w naszym zakładzie. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.
B
Bavul95
Od razu widać, że Ventima to doświadczona firma. Dzisiaj coraz trudniej o takich fachowców :D
K
Kaziaczeq
Polecam. Specjaliści jeżeli chodzi o ogrzewanie.
K
Kodojak
Serwis pierwsza klasa! Niedawno temu naprawiali nasze kotły gazowe. Mieliśmy z nimi spory problem, ale Ventima poradziła z tym sobie bardzo szybko!