Flortech Sp. z o.o.

Kompleksowa obsługa firmy w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Sulańska 1, 62-510 Konin wielkopolskie
poniedziałek 07:00 - 15:00
wtorek 07:00 - 15:00
środa 07:00 - 15:00
czwartek 07:00 - 15:00
piątek 07:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(63) 242 18 52
Adres korespondencyjny
ul. Sulańska 1, 62-510 Konin wielkopolskie

Informacje

O nas
Firma "Flortech Sp. z o.o." powstała w 1988 roku. W tym okresie zdobyliśmy duże doświadczenie oraz otrzymaliśmy niezbędne certyfikaty, zezwolenia i autoryzacje. Od 2003 r. wprowadziliśmy i stosujemy system zarządzania jakością, spełniający wymagania norm EN ISO 9001:2000.

Firma "Flortech Sp. z o.o." jest firmą wykonującą zabezpieczenia przeciwpożarowe obiektów. Wykonujemy zabezpieczenia w budynkach handlowo – usługowych, biurowych, mieszkalnych, produkcyjno – magazynowych, handlowych i innych.

Firma działa głównie na rynku województwa wielkopolskiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego oraz na terenie całej Polski.

Posiadamy certyfikaty, licencje oraz dopuszczenia i autoryzacje wiodących producentów systemów przeciwpożarowych.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

KONTAKT:

FLORTECH sp. z o.o.
ul. Sulańska 1
62-510 Konin
Fax: 063 242 19 53
Tel: 063 242 18 52
Tel. komórkowy 508 170 656
e-mail: instalacje@flortech.pl
Opis działalności
Zajmujemy się kompleksową obsługą firmy w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych tj. projektowaniem, montażem i konserwacją instalacji sygnalizacji pożaru, instalacji gaśniczych – wodnych.
Produkty i usługi
Flortech Sp. z o. o. zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1988 roku i dysponuje niezbędnymi certyfikatami i zezwoleniami. Od 2003 roku firma wprowadziła i stosuje system zarządzania jakością, spełniający wymagania norm EN ISO 9001:2000.

Projektowanie instalacji przeciwpożarowych jest skomplikowaną procedurą. Projekt musi spełniać normy europejskie, a niekiedy również i amerykańskie. Co więcej, urządzenia przeciwpożarowe w obiekcie powinny być wykonane zgodnie z projektem uzgodnionym przez rzeczoznawcę ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, a warunkiem dopuszczenia ich do stosowania jest przeprowadzenie odpowiednich dla danego urządzenia prób i badań potwierdzających prawidłowość jego działania. Budynki powinny być wyposażone w instalację wodociągową przeciwpożarową oraz stałe urządzenia gaśnicze.

Oferowane przez nas systemy oddymiania budynków dzielą się na dwa rodzaje. Pierwszy z nich to system oddymiania grawitacyjnego, którego działanie opiera się na fizyce ogrzanego powietrza i dymu i stosowanego efektu przeciągu. Drugi z nich to wentylacja przeciwpożarowa mechaniczna, która szczególnie dobrze sprawdza się chociażby w budynkach wielopiętrowych.

W ofercie Flortech jest również przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP i ppoż. Oferujemy zarówno szkolenia wstępne, jak i okresowe, a także opracowanie instrukcji bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Zajmujemy się także sprzedażą m.in. gaśnic, apteczek i kocy gaśniczych. Świadczymy też usługi związane z legalizacją gaśnic, agregatów gaśniczych, hydrantów i sprężarek oraz ich remontami i naprawami.

Siedziba firmy Flortech mieści się w Koninie. Skontaktować z nami można się telefonicznie, mailowo, a także przez dostępny na stronie internetowej formularz.
Marki i specjalizacje
- Zabezpieczenia przeciwpożarowe i antywłamaniowe
- Zabezpieczenia ogniochronne
- Drzwi pożarowe i bramy pożarowe
- Systemy Sygnalizacji Pożaru
- Systemy Monitorowania Pożaru
- Oddymianie
- Gaśnice
- Hydranty
- Znaki ewakuacyjne
- Usługi BHP i Ppoż.
- Szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej
- Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego
- Remonty, naprawy i legalizacje sprzętu przeciwpożarowego
- Projektowanie instrukcji bezpieczenstwa pozarowego
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń