Kancelaria Radców Prawnych Zbigniew Chocianowski Łukasz Kaszuba

Świadczymy pełen zakres obsługi prawnej dla osób fizycznych, firm i nie tylko

Radcy prawni
ul. Bolesława Chrobrego 40, 64-100 Leszno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Radców Prawnych Zbigniew Chocianowski Łukasz Kaszuba

Informacje

Opis działalności
W Kancelarii Radców Prawnych Zbigniew Chocianowski Łukasz Kaszuba nasze doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej dla każdego rodzaju klientów sięga jeszcze 1995 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Lesznie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Kancelarii Radców Prawnych Zbigniew Chocianowski Łukasz Kaszuba zajmujemy się świadczeniem pomocy prawnej dla każdej zainteresowanej strony. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne, jak i również wszelkiego rodzaju podmioty gospodarcze i nie tylko. Nasze doświadczenie w zawodzie sięga dwie i pół dekady wstecz. Pozwala nam to na przedstawienie klientom naszej prognozy dla każdej sprawy i porównanie jej z oczekiwaniami klienta jeszcze przed podjęciem się prowadzenia sprawy.

Nasza oferta obejmuje obsługę prawną z takich zakresów jak między innymi:

- prawo cywilne,
- prawo korporacyjne,
- prawo zamówień publicznych,
- prawo upadłościowe,
- prawo podatkowe,
- prawo kontraktów,
- prawo własności intelektualnej,
- prawo pracy i ubezpieczeń,
- prawo nieruchomości,
- zastępstwo procesowe.

Nasz zespół prawników posiada przygotowanie merytoryczne, doświadczenie i zapał, które pozwalają nam podjąć się i poprowadzić niemal każdą sprawę. Dbamy o jak najwyższą jakość naszych usług i stawiamy na jak najbardziej optymalne metody postępowania. Do każdego klienta i sprawy podchodzimy z wielkim naciskiem na indywidualizm, co pozwala na zaproponowanie rozwiązań najlepiej dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dostępnymi na oficjalnej stronie internetowej naszej kancelarii. W razie jakichkolwiek pytań nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią na nie odpowiedzą.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe