Salon Okulistyczno-Optyczny Vita Aldona Stodolska

Pomoc medyczna w zakresie okulistyki

Okuliści
ul. Hiszpańska 11, 64-100 Leszno wielkopolskie
Poniedziałek 8:00 - 19:30
Wtorek 8:00 - 18:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
500150079
Salon Okulistyczno-Optyczny Vita Aldona Stodolska

Informacje

Opis działalności
W salonie okulistyczno-optycznym Vita zajmujemy się świadczeniem pomocy medycznej w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu. Nasza siedziba znajduje się w Lesznie, a założycielką jest Aldona Stodolska. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W salonie okulistyczno-optycznym VIta działamy od 1993 roku. Zajmujemy się świadczeniem pomocy medycznej w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu. Zapraszamy do przyjęcia i rejestracji codziennie od 8:30. Wykonujemy podstawowe i specjalistyczne badania okulistyczne oraz zabiegi okulistyczne w zakresie powiek i spojówki, również kwalifikacja do chirurgii refrakcyjnej, OCT siatkówki, GDX, diagnostyka jaskry, stożka rogówki, a także AMD plamki żółtej.

Oferujemy dobór i wyrób okularów na specjalne zamówienie, a także dobór soczewek kontaktowych. Pomagamy w wyborze okularów progresywnych przy pomocy nowoczesnego urządzenia visioffce.

Zapraszamy również do naszego sklepu działającego przy gabinecie. Mamy w ofercie szeroki wybór okularów korekcyjnych, progresywnych i biurowych, w ciekawych oprawkach.

W naszym gabinecie posiadamy najnowszej generacji leser neodymowy firmy Ellex. Wykonywane są nim zabiegi usunięcia zmętnienia torebki tylnej, obserwowane po operacji zaćmy.

Poza tym wykonujemy też dwa podstawowe zabiegi jaskrowe, takie jak irydotomia w Jaskrze wąskiego kąta. Jako jedyni w regonie posiadamy możliwość wykonania naszym laserem tzw. SLT (Selektywna Trabekuloplastyka Laserowa) - w jaskrze otwartego kąta.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń