Salon Okulistyczno-Optyczny Vita Aldona Stodolska Specjalista chorób oczu

Pomoc medyczna w zakresie okulistyki

Okuliści
ul. Hiszpańska 11, 64-100 Leszno wielkopolskie
Poniedziałek 8:00 - 18:00
Wtorek 8:00 - 19:30
Środa 8:00 - 18:00
Czwartek 8:00 - 19:30
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(9 reviews) napisz opinię
Salon Okulistyczno-Optyczny Vita Aldona Stodolska Specjalista chorób oczu
ul. Hiszpańska 11, 64-100 Leszno wielkopolskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
500150079
Salon Okulistyczno-Optyczny Vita Aldona Stodolska Specjalista chorób oczu

Informacje

Opis działalności firmy Salon Okulistyczno-Optyczny Vita Aldona Stodolska Specjalista chorób oczu w Leszno
W salonie okulistyczno-optycznym Vita zajmujemy się świadczeniem pomocy medycznej w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu. Nasza siedziba znajduje się w Lesznie, a założycielką jest Aldona Stodolska. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W salonie okulistyczno-optycznym VIta działamy od 1993 roku. Zajmujemy się świadczeniem pomocy medycznej w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu. Zapraszamy do przyjęcia i rejestracji codziennie od 8:30. Wykonujemy podstawowe i specjalistyczne badania okulistyczne oraz zabiegi okulistyczne w zakresie powiek i spojówki, również kwalifikacja do chirurgii refrakcyjnej, OCT siatkówki, GDX, diagnostyka jaskry, stożka rogówki, a także AMD plamki żółtej.

Oferujemy dobór i wyrób okularów na specjalne zamówienie, a także dobór soczewek kontaktowych. Pomagamy w wyborze okularów progresywnych przy pomocy nowoczesnego urządzenia visioffce.

Zapraszamy również do naszego sklepu działającego przy gabinecie. Mamy w ofercie szeroki wybór okularów korekcyjnych, progresywnych i biurowych, w ciekawych oprawkach.

W naszym gabinecie posiadamy najnowszej generacji leser neodymowy firmy Ellex. Wykonywane są nim zabiegi usunięcia zmętnienia torebki tylnej, obserwowane po operacji zaćmy.

Poza tym wykonujemy też dwa podstawowe zabiegi jaskrowe, takie jak irydotomia w Jaskrze wąskiego kąta. Jako jedyni w regonie posiadamy możliwość wykonania naszym laserem tzw. SLT (Selektywna Trabekuloplastyka Laserowa) - w jaskrze otwartego kąta.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Zasięg działania
Firma Salon Okulistyczno-Optyczny Vita Aldona Stodolska Specjalista chorób oczu z lokalizacji: Leszno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(9 reviews) napisz opinię
M
Marcin
Polecam ten zakład optyczny. Pełna profeska.
I
Igor
Akurat kupowałem okulary w tym salonie optycznym. Mają własną pracownię, co pozwala im wykonywać okulary na miejscu! :D
A
T
Anna Tkacz
Byle jaki lekarz !
J
Jerzy
Polecam fachowe badanie i dobór okularów
A
Adam
Polecam fachowe doradztwo
Z
P
Zadowolona pacjentka
Nie wiedziałam, że porządny dobór okularów wymaga tylu badań i testów. Pani doktor Stodolska wykonała mi te wszystkie badania na Super nowoczesnych aparatach w swoim Gabinecie. Okulary wykonałam w optyku obok, No i proszę, tyle lat męczyłam się i wszyscy okuliści i optycy mówili mi, że nie da się u mnie uzyskać ostrego widzenia. Okazało się, że to nieprawda. Dopiero badania u dr Stodolskiej wykazały, że mam jakieś przesunięcie osi widzenie w jednym oku i trzeba indywidualnie dla mnie wyprodukować szkło okularowe. Udało się, nareszcie widzę!!! Dziękuję. Polecam VITA Leszno
M
Milena
Jeszcze w życiu nie miałam wykonanych tyle pomiarów zanim zostały wykonane moje okulary i nareszcie dobrze widzę, a noszę okulary już od 14 lat. Polecam! Gabinet i optyk. A takiego wyposażenia gabinetu i sklepu optycznego to jeszcze nie widziałam.
W
Witek
Bardzo dobrze widzę w okularach progresywnych wykonanych w optyku VITA. Nie żałuję, że je zrobiłem - polecam. Super obsługa!
D
L
Darek Leszno
profesjonalna obsługa, przyjemna atmosfera